Herbária

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Egyéb

Az olajat a valódi levendula gyűjtött virágából nyerik. Fürdőadalékként enyhe vérbőséget okoz, ami reumás panaszok esetén előnyös. Bedörzsölőként is használatos a reumás panaszok enyhítésére. Légtérbe párologtatva nyugtató hatású.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pinkqueen

2019. augusztus 3.

A levendula az egyik kedvenc gyógynövényem. Minden formájában szeretem, legyen ez tea, vagy illóolaj. Ezt is szeretem használni, esténként az ágyam mellett szoktam egy kis tálkába csepegtetni, és mindig megnyugtat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

dunaimano

2018. május 1.

Már többször vettem újra, nagyon szeretem. Elalváshoz használtam stresszes időszakokban (szakdolgozat írás, államvizsga). Először a párnámra csepegtettem mindig, mostmár van egy kis plüss hóemberem erre a célra. Egy pár csepp teljesen ki tud ütni. Az agyam nem tud tovább zakatolni, és jó mélyen alszom reggelig... Azóta is van egy otthon mindig, ha bármikor szükség lenne rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

crazy cat lady

2014. július 16.

legutóbb ilyet vettem, tetszik az illata, bár nem olyan tiszta, mint a mannás, mégis ennél maradok, mert ezt könnyebben be tudom szerezni és sokkal olcsóbb is, csak 725 ft volt. házi tonikba és illatmentes balea samponba csepegtettem. nyugtatja a bőröm, a fejbőröm kevésbé viszket, kevesebb patti jön ki rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>