HerbArting

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lupelupe, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Téli arcápoló csomag része

"A HerbArting védőkrém gondoskodik az időjárás hatásainak fokozottan kitett, érzékeny, száraz bőrfelületek védelméről. Alapja bio, fairtrade, finomítatlan sheavaj, aminek az ápoló és gyulladáscsökkentő hatását már mindenki ismeri. Ehhez olyan körömvirágolajat adtunk, amit mi érlelünk 5 hétig, hogy így minden kiváló vitamin és ásványi anyag benne maradjon, szemben a bolti, hevítéssel előállított körömvirágolajjal. Ez a szuper olaj, képes a bőrt regenerálni akkor is, ha sérült. Bio méhviaszt tettünk még a krémünkbe, ami pedig segít , hogy a nedvesség ne párologjon el a bőrből, így megóvja azt a legnagyobb hidegben is. Gyorsan felszívódik, mégis egész nap érezheted a kiváló hatását!"

ZNikii

2020. június 21.

Elsősorban a számra vettem, de kézfejre és könyökre is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

Elsősorban a számra vettem, de kézfejre és könyökre is tökéletes.

Gabokonczi

2018. július 4.

Télen a kézfejem szörnyű állapotban van, mindegy mit kenek rá. Ez a krém volt az, ami sokat segített a száraz, berepedezett bőröm ápolásában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Szuzka

2018. április 16.

Az esti rutin utolsó része ennek a picurka tégelynek a tartalma.Egész télen puhán tartotta a szám bőrét,bár nekem nem szokott extrém száraz lenni.Viszonylag gyorsan beszívódik,és a puhaság marad utána.A csomagból ez volt az egyik kedvencem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

lupelupe

2018. január 18.

Kevésnek bizonyult a könyököm száraz bőrének a testápoló, s ezt a kis cukiságot kezdtem el használni. Tökéletesen bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol