Best of Beauty 2019

Herbavitál

Ár:   1080 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2013. október 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyógyítja, óvja és megnyugtatja a bőrt, regenerál és helyreállítja a rugalmasságát. Gyulladásgátló hatású, sebgyógyításra is használható. Kisbabáknak, és érzékeny, problémás, pattanásos bőrre is ajánlott.

A shea vaj 100%-ban feldolgozatlan és adalékanyagmentes növényi vaj, amely kiváló bőrápoló, bőrgyógyító és bőrfiatalító hatású.  A shea vajat egy a Nyugat-Afrika szavannáin honos fa terméséből állítják elő, hidegensajtolással. Így megőrzi a  shea vaj a magas A, E, F-vitamin tartalmát, fenolsavakban és természetes latexban is gazdag. Ezek pedig köztudottan a bőr megfiatalodásáért felelnek.

Egyedülálló bőrgyógyító, hidratáló hatása annak köszönhető, hogy összetétele nagyon hasonló a bőr által termelt zsírok összetételéhez. Jól felszívódik a bőrbe és hosszantartó hidratáló, tápláló hatást fejt ki.

PetraD96

2019. március 11.

A kiszáradt kézfejemre kezdtem el használni, eddig jobban bevált bármelyik kézkrémnél.
Kis internetes böngészés után kipróbáltam a hajamon, hihetetlen hatása van, a hajam puha lett és a töredezésnek indult hajvégeket is lezárta.
Testre sem rossz, többet nyújt mint sok 5-6 ezres testápoló. Az illata kicsit fura de bőrre kenve már nem érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Kriszti1107

2018. július 5.

Terhesen használtam és egy striám sem lett! 3honapos kisbabam is ezzel kenem ha száraznak erzem a bőrét és tökéletes másnapra
Én a talpamra szoktam tenni éjjelre egy jó nagy adagot és befoliazom reggelre nagyon puha lesz.szeretem :)
Jó kis termek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Jó kis termek!

csillahox

2016. október 6.

Ezt a shea vajat próbáltam ki először. Én veszettül kipattogtam tőle, pattanás hegyek jelentek meg az arcomon. Ez nem a márka miatt van, hanem úgy általában a shea vaj miatt gondolom.. Az "illata" egyébként megszokható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Millenia

2016. augusztus 29.

A hozzászólók jól írták le előzőleg: istállószagú, orrfacsaró. Hiába kevertem bele kakaóvajat, illóolajat, még az sem fedte el. Mehet a kukába.Többféle shea vajat kipróbáltam már és azok nem voltak büdösek. Az állaga sem úgy néz ki, mintha finomítatlan lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

Dalmicica

2016. április 2.

Nem is tudom hogy fogalmazzak....ez a shea vajak szégyene...ha valaki ezzel kezdi a kipróbálását akkor biztos csalódás...én nőgyógyászati gondokra használom leggyakrabban a shea vajat ezért egyből kiderül melyik a jó minőségű...Ez...ez valami botrányos...szappanfőzésre használtam el mert annak mindegy, de soha többé...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

szederke

2016. április 1.

Nekem valahogy ez nagyon nem jött be. az arcomra én se mertem kenni, csak kiszáradt könyökre,sarokra, de viszkettem tőle nem is értem miért. Az iherb-ről rendelt shea vajjal ilyen nem történt, és az állaga is furcsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Gyevocska

2016. március 20.

A kollegáimnak vettem, mondván, hogy a shea vaj csoda! De sajnos nem volt MM a Herbaházban kicsi kiszerelés, csak ez. Iszonyú ciki volt, mert ez olyan büdös, savanyú szagú volt, amilyet Én még shea vajban nem éreztem!
Csináltam belőle krémet: tettem bele nagyon finomítatlan kakaóvajat, és kókuszolajat, hátha elfedi a szagát, de semmi nem használt.
Szörnyű! Soha többet!! Még a színe sem volt olyan, amit megszoktam. Halvány, inkább fakó vajszínű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

zsófi84

2015. május 25.

Ezt a márkát sikerült most vennem. Kicsit más, mint amit eddig használtam (http://kremmania.hu/kremek/egyeb-bioboltos-100-finomitatlan-shea-vaj). Az darabosabb volt, ez krémesebb. Az illata ennek erősebb, de nem nevezném büdösnek, finomítatlan shea vaj illata van. Az arcomra nem merném felkenni, de testre, könyökre, nagyon jó! Igaz, hogy nem szívódik be azonnal, de nekem egyetlen shea vaj sem szívódott be teljesen, így csak ezért nem vonok le pontot. 250 ml-t vettem 2000-ért a Százados úti Herbaházban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

lumiukko

2015. március 15.

Volt már többféle sheavajam, tudom, hogy nem egy kellemes illatú dolog, de ez.... ennek olyan a szaga, mint egy kecskekarámnak, irtó büdös! Az állaga is kicsit keményebb az általam eddig használtakhoz képest, így nehezebb vele bánni.... nem fogom újravenni, mert pl az MM gold sheavaj is ilyen árban van, de az nem ilyen büdös és kicsit puhább. A hatása megfelelő, abban nem találtam kivetni valót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

sofie_sz

2014. november 6.

Ma vettem a Hős utcai Herbaházban. Rögtön vásárlás után bekentem vele a számat, kicsit lassan szívta be a bőröm. De utána...mennyei volt, nagyon puha lett. Az 50 ml-es kiszerelés kb. 700 ft. volt. :)
Még updatelek, de megelőlegezem neki az ötöst. :)

Update: Ha előre tudom, hogy keveset fogok aludni, akkor kenek belőle a szemem alá és másnapra elkerül a karika és a táska. :)

Update2.: Azóta már nem bőrápolásra használom, hanem megolvasztom és a házi hajpakolásomba keverem bele. Isteni finom, puha lesz a hajam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

Még updatelek, de megelőlegezem neki az ötöst. :)

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)