Herbina

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 mé   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsus, Módosítva: 2015. július 3.

Kiszerelés:   50 mé
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

A dezodor tubusa kicsi, jól kézre esik, a megnövelt golyónak köszönhetõen elég egy mozdulat, és már indulhat is. A dermatológiailag tesztelt alkoholmentes izzadásgátló dezodorok a modern nõk napi higiéniájának fontos részét képezik.

Marcsus

2015. június 24.

Csodás illatom van, amikor ezt a deót használom, nem büdösödöm, bár nyilván izzadok mellette (engedi lélegezni a bőrömet). Viszont nehezen szívódik be, és nem minden rohanós reggel van 15-20 fölösleges percem a várakozásra. Ilyenkor zsepivel felitatom a maradékot, és megvagyok. Összességében nagyon frissnek érzem magam tőle, egyszerűen csak a kenős deók nem nekem valók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.