Herbivore Botanicals

Ár:   £60   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hennniii, Módosítva: 2019. november 18.

Ár:   £60
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyed bőrkiegyenlítő olaj, amely kezeli a pattanásokat illetve az utánuk maradó hegeket, miközben hidratál és ápol.

Ár: 3000 ft , Eladó: Ziiman
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vercso1

2020. november 2.

Összességében nagyon megszerettem ezt az olajat, 3 cseppet szoktam összekeverni valamelyik hidratálómmal majd belemasszírozni a bőrömbe. Az illata nem zavar, habár annyira nem is vagyok odáig érte. Amikor ezt használom, másnapra finom puha a bőröm és mintha a pattanásaimon is segítene ha éppen rosszabb passzban van a bőröm, tisztább lesz az összkép. Szeretem használni, de egyelőre 4 csillagot adok neki, ugyanis az árát picit sokallom érte, ha csodaszer lenne már más lenne a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

yokkoa

2020. szeptember 27.

Upd: visszavonok 2 csillagot, mert semmi extra. Bajt nem okozott és nagyon sokáig elég a pici üveg is, de nem (ez) tette rendbe a bőrömet, és semmivel nem tud többet szerintem, mint a sima squalane. Ahhoz képest az ára sokszoros. Amúgy ha luxy feleség lennék, biztos ezt rendelném, így viszont maradok a TO 100% squalane-jánál.

A Cult Beauty Starter Kitben érkezett egy 8 ml-s kiszerelés (amúgy az 22 £ külön). A színébe szerettem bele a leírások alapján: talán ez az egyetlen dolog, amiben csalódást okozott :D Persze egy szavam nem lehet, írták, hogy lehetnek eltérések, hiszen csak természtes összetevőket tartalmaz. Elsőre nagyon kicsinek tűnt, de mivel érdemes előtte valami vizes alapú krémmel, eszenciával, akármivel hidratálni, (squalane a fő összetevője), így ebből tényleg elég 3 nagyon pici csepp az egész arcra! Az illata különös, picit nekem valmiért műanyagos, és nem jön be úgy, mint a youtubereknek, akiket ódákat hallottam zengeni róla, hogy mennyire luxus érzés használni, már pusztán emiatt. Egyébként üvegből van az üvegcse, jó hosszú pipettával, helyes kis dobozban. Nagy reményeket fűzök hozzá, és ha beválik a pattanásos, miteszeres, sebes bőrömön, akkor megrendelem majd a nagy kiszerelést (ami árban nincs 3x annyi, milliben meg több mint 6x). Kíváncsi vagyok, hosszútávon jobban teljesít-e, mint a sima squalane. Majd jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

Squalane eo 1 0

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.