Herbline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Természetes kandelilla- és méhviasszal készült ajakápoló, melytõl a száj sima és puha lesz. Napi kétszeri használata 24 órás védelmet nyújt. Mivel nem tartalmaz paraffint, tartós használata sem okoz hozzászokást. Hatóanyagai: Kandelilla viasz, méhviasz

Kiszerelés: 8 g

lumen

2016. november 5.

Kellemes, jó illatú, hatásos kis ajakbalzsam :) Nagyon sokáig elég! Jól hidratál, szerintem megéri az árát, nekem eddig ez volt a leghatásosabb ajakápolóm :)
DE! sok esetben a száraz, kicserepesedett ajkak, dehidratációra utalnak, ezért mindenképp gondoskodni kell a megfelelő folyadék pótlásról! Ha a szervezet van kiszáradva, akkor semmilyen ajakír, vagy kence nem fog segíteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.