Herbline

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Goloka, Herbaház   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: Gicza4, Módosítva: 2017. augusztus 8.

Lelőhely:   Goloka, Herbaház
Kategória:   Hidratáló krémek

A 100%-os valódi sáfrány olaj gazdagon táplálja és szépíti a bõrt. E különleges kondicionáló formula extra gyors eredménnyel hidratál és vitalizál. Felfrissíti és egészségessé teszi az arcszínt.

verka01

2015. március 10.

Az én bőröm annyira nem szerette, puhította, az igaz, de ezen kívül semmi extra. Mondjuk plusz pont, hogy rontani sem rontott rajta :) A gyártó aloés krémje jobban bejött. Szerencsére csak a mini kiszerelést vettem meg belőle, arra jó volt, hogy kipróbáljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

orange01234

2014. szeptember 15.

Én is már két hete használom, és elmondhatom, tényleg nagyon jól hidratál. Babapopsi finomságú tőle a bőröm, nem húzódik, nem száraz.
Csillagos ötös a krém, az összetevői, és a hatása miatt is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

Csillagos ötös a krém, az összetevői, és a hatása miatt is.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. július 26.

Én este használom, reggel az Arany-Sáfrány arcgélt. A szárazabb, vízhiányos bőröm szereti, pedig nagyon érzékeny. Borsónyi mennyiség elég belőle, nagyon jól hidratál, ápol. Pár perc alatt beszívódik, reggelre "megszépíti" a bőröm. Nyugodtan ki lehet próbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 26.

csikosmatyas

2013. július 27.

A vízhiányos bőrömet tökéletesen rendbe hozta. Kb. 1 heti használat után nyugodt szívvel kijelenthetem, hogy utoljára az óvodában volt ilyen az arcbőröm :-)
Arra sajnos nem tudok nyilatkozni, hogy alapozót vagy púdert mennyi idő eltelte után lehet rá felvinni, mert amióta ezt használom ezekre a hétköznapokban nincs szükségem!
Köszönöm Goloka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 27.

Köszönöm Goloka.

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.