Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Amazone: a szabad és modern nőiesség szimbóluma, az illatot azok a mítikus női lovasok ihlették, akik a legenda szerint a Fekete-tenger partján uralkodtak. Maurice Maurin 1974-ben komponálta ezt az illatot, a feketeribizli rügy köré hangolva. Az illat egy virágos zöld harmónia, amelyben a sárgás-fehér nárcisz, a sárga nárcisz, a galbanum, a piros gyümölcsök és a vetíver mérkőznek meg egymással.

Illatcsalád: Virágos-aldehides

Fej jegyek: Mandarin, Kasszía, Galbanum, Ibolyalevél, Neroli, Bergamot, Brazíliai Rózsafa

Szív jegyek: Írisz, Málna, Flórenci Nősziromgyökér, Jázmin, Jácint, Gyöngyvirág, Feketeribizli, Rózsa, Nárcisz

Alap jegyek: Szantálfa, Gyanta, Fahéj, Moha, Vetiver, Neroli, Ilang-Ilang, Cédrusfa

Hermès Amazone (vintage) fújósok
Ár: 1100 Ft, 1600 Ft, 2600 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

LocseiZsuzsanna

2020. június 7.

Frissítés: ahogy látom, a véleményem sajnos nem az újított 2017-es verzióhoz került, biztosan elnéztem. Tehát arról írok, ezt a régebbit nem ismerem. Nekem az volt az első benyomásom, hogy ha ezt használnám, én lennék a "felnőtt" nő, olyan értelemben, hogy érett minden érzelmi és értelmi kihívásra, az a nő, aki áll a talpán és mint nő elért valamit, ami egészen kifejezhetetlen...nem tudom akaratlagos volt-e, hogy Amazone nevet kapta, mert egy amazon az valóban áll a lábán, nem inog meg, nem plázacicáskodik, dönt érett fejjel, vállalja a kihívásokat és a következményeket. Egyszóval felnőtt. Nekem ez az illat ezt jelenti, nekem nagyon tetszik ez a mindentől eltérő karakter, ami annyira más, mint a megszokott....szuper! Csak érett nőknek! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 7.

Lapo

2017. december 27.

Fura dolog férfiként írni róla először :D de nem tartom magamban:
Van itt minden kérem szépen.."Orr legyen a talpán" aki kiérzi azt a rengeteg összetevőt amiből komponálták.
Először is.. a végtelen, ma divatos cukorszirupokhoz szokott felhasználók messze kerüljék el, másodsorban, azoknak akiket az előbbi illatvilág nem, hogy nem hoz lázba, hanem egyenesen irritál, feltétlen próbálják ki.
Számomra végtelenül jó találkozni ilyen csodás, összetett, igen, akár régi vágású illatvilággal.. A Hermés-re jellemző egyedi és összhangban lévő kompozíció ez. Ugyanúgy érzek benne némi vadságot mint egy fajta megnyugtató jellemet. Olyan ez mint mikor egy vadon élő állat végtelen óvatossággal közelít gyermekéhez.. tudja mit akar és határozott de eszébe sem jut ezt markánsan kimutatni.. nagyon finoman teszi mindezt.
Klasszikus értékrendet képviselő, friss de mégis elegáns, sexy illat.. szerintem csodálatos..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Fura dolog férfiként írni róla először :D de nem tartom magamban: