Hermès

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Eau de Gentiane Blanche: Jean-Claude Ellena által kidolgozott, fesztelen tovább gondolása a hagyományos kölniknek. Az Eau de Gentiane blanche ismételten keveri egymással a frissességet, merészséget és kifonomultságot. Összetett és szofisztikált, a tárnics számos arcaival, mely néha keserűbb, néha bársonyosabb az elegáns pézsma társaságában, édesebb egyveleget alkotva cukrosság nélkül.

2009-ben kiadott illat.

Illatcsalád: Aromás

Illatjegyei: encián, fehér pézsma, tömjén, íriszgyökér

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

csaktom

2017. szeptember 8.

megszimatoltam egy duglaszban, mert nem akartam elhinni, de tényleg romlott paprika illata van. mondjuk elillan egy perc alatt, és átadja a helyét valami nagyon furcsának, virágboltban megmaradt virágcsokor megtört szárának lehet ilyen kesernyés-savanykás zöld illata. sajnos nem éri meg érte átvészelni a romlott paprikás szakaszt, és még utána is visszakacsint a távolból

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Musil

2016. május 4.

Rossz minőségű, enyhén megavasodott, őrölt pirospaprika szaga van. Nem tudnám elképzelni, hogy én ezt bármikor is hordjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.