Hesh

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: misskaloz, Módosítva: 2015. június 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Értékes himalayai gyógynövények és agyag tökéletes keveréke: aloe, amla, tulsi, rózsa és narancshéj, kurkuma, szantálfa és fuller föld a fő összetevője.

• Hatékony akne, pattanások kezelésére. Alaposan tisztít a környezeti szennyeződésektől, antibakteriális.
  • Tapasztalatok alapján csökkentheti a ráncokat és a kisebb foltokat.
  • Ragyogó, egyenletes bőr.

Krisz93

2016. szeptember 18.

A naturkence.hu oldalról szereztem be ezt a csodát. Igaz elég drága, és nem olyan nagy kiszerelés, de én vörös agyag porral kevertem össze, és úgy raktam fel. Az illata nagyon erős, de nem mondhatnám rossznak (kb mint egy erős gyógyfüves tea), viszont nagyon jó a hatása. Este használtam, utána szokásos kencézés, és reggelre ragyogó lett a bőröm (amihez persze a hosszú alvás is hozzájárult). Nagyon jó kis pakolásnak tartom, sztem érdemes beszerezni, és persze az előírt 20 percnél sokkal tovább fent hagyni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Illatanyagok: Curcuma Longa (Turmeric) Extract

"Fuller’s Earth"-nek nevezik. A bentonithoz hasonló, szürkés-zöld színű agyag, melyet más agyag fajtákhoz hasonlóan zsír és olaj felszívó tulajdonsága miatt valamint sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban. Szárító hatással van a bőrre, így ez egy a zsíros bőr számára hasznos összetevő.