HiClean

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Aldi, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sándor777, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   Aldi, drogériák
Kategória:   Szappanok

Minden bőrtípusra ajánlott, pH-semleges folyékony szappan és tusfürdő, melynek glicerin tartalma a bőrt puhává és bársonyossá teszi.

Eltávolítja a szennyeződést és a kellemetlen szagokat, antibakteriális hatásánál fogva csökkenti a mikrobák számát.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

david92

2018. november 9.

Január óta használom a terméket más illatban, ezt a fajtát nem rég kezdtem el és rettenetesen meg vagyok vele elégedve. Budapesten az Ázsia Centerben vettem ritka jó áron - az egyik legolcsóbb hely, ahol ezt a fajta terméket be lehet szerezni.

Kellemes és nem mellékesen haza termék, ami nagyon fontos!!!

Szívvel tudom ajánlani mindenkinek és nem mellékesen MOST kijött az új illata is, az ALOE VERA!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Kellemes és nem mellékesen haza termék, ami nagyon fontos!!!