HiGeen

Ár:   1430 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fluoriddal az erős fogakért! Használata védi az ínyt, és segít megelőzni a fogszuvasodást.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Gabesz

2014. július 2.

Hidegre és melegre egyaránt érzékenyek voltak a fogaim. A HiGeen fogkrém hatása már rövid időn belül érezhető volt. Most már rendszeresen használom, mert hatásos termék és kedvező az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.