HiGeen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lábápolók

A krém gomba-, vírus-és baktériumölő Teafaolajat tartalmaz, mely segíti a lábat fertőtleníteni. Speciális molekuláris szűrőt tartalmaz, magához vonzza és megköti a kellemetlen szagokat, melyeket a lábujjak környékén a baktériumok okoznak.

Hidratálja és ápolja a láb bőrét.

tiborkekesi

2017. január 12.

Elég gyorsan be tud izzadni a lábam, és sok mindent elkövettem már korábban, hogy ne legyen belőle problémám. Eléggé odafigyelek már mindenre, de ezzel a krémmel együtt vagyok igazán elégedett. Bátran tudom ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Gabesz

2014. május 26.

Én a Fungazi lábpúderrel együtt használom. és így biztos a lábgomba elleni védelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

mici28

2014. április 11.

Mindenkinek csak ajánlani tudom! Vendéglátásban dolgozom és a sok talpalás és zárt cipő miatt sok problémám volt. Hála a HiGeen lábkrémnek elmúltak a kellemetlenségek. A HiGeen lábpúderrel kiegészítve használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 11.

Sándor777

2014. április 1.

Végre egy termék ami hatásos, teljesen megszűnteti a kellemetlen szagokat. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 1.