HiGeen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lábápolók

A púder gomba-, vírus-és baktériumölő Teafaolajat tartalmaz, mely segíti a lábat fertőtleníteni

Speciális molekuláris szűrőt tartalmaz, mely magához vonzza és megköti a kellemetlen szagokat. Tökéletesen szagtalanít, magas páratartalom, erős nedvesség esetén is hatásos marad

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

2014. április 2.

Szerintem az egyik legjobb lábápoló termék. A teafa kivonat gombaölő hatású. Nagyon jó az illata! Meggátolja a kellemetlen szagokat és az izzadást. Ráadásul jó az ára is.

Mallory88

2014. április 1.

Nagyon jó kis termék. Nem csomósodik és jó az illata. Rendszeresen használom mert a kellemetlen szagokat is távolt tartja illetve csökkenti az izzadást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.