HiGeen

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mallory88, Módosítva: 2018. augusztus 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Gabesz

2014. július 2.

Már használtam belőle a tubusos 120 ml-s változatot. Szerintem nagyon jó és hatásos termék. Szuper, hogy már ilyen nagy gazdaságos kiszerelésben is lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

mici28

2014. május 20.

Nagyon jó termék, és nagyon gazdaságos a kiszerelése. Sportolóknak ajánlott. A MediLineben, Herbaházban és kisebb herbáriákban egyaránt megvásárolható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 20.