High Care

Ár:   9980 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. augusztus 5.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Elbűvölő friss narancs illata üdévé teszi a gélt. Különlegességét aktív összetevőinek köszönheti. A Hibiskus virág kivonat aktiválja a mikrocirkulációt, és fokozza a tápanyagok kicserélődését a sejtek között. Hatása a bőrön azonnal látható, érezhető. A Panthenol egy igen fontos provitamin és koenzim, amely simává teszi a bőrt. A benne lévő magas minőségű aminosav komplex a tisztítási folyamat során támogatja a bőr természetes nedvességfaktorát, sugárzóan szép bőrfelszínt eredményezve.