Hilde Soliani

Ár:   31 500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: balogh.andrea, Módosítva: 2022. március 23.

Ár:   31 500 Ft

Illatjegyek: tej, chili paprika

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

balogh.andrea

2022. április 20.

Ez a nő bolond.
Ez volt az első gondolatom, amikor a Niche Gallery-ben megláttam a parfümjei nevét. Hát kiiii rak össze ibolyát parmezánnal, meg tejet csilipaprikávaaal..?! Uuhhh, de jól tette.. Végigszaglásztam persze mindet, a Hot Milket is, és gyakorlatilag elfacsarodott az orrom, annyira csípős volt, meg borsos, szinte prüszköltem tőle.. Néhány perc múlva viszont a papíron valami csoda történt. Úgyhogy hagytam, hogy a bőrömre fújva is "megfacsargasson" egy kicsit - na de ami utána jön, hát arra hiába próbálok egy ideje szavakat találni..
Ahogy csillapodik a bors meg a csili meg a mindenféle egyéb boszorkányság, és hagyják érvényesülni-felerősödni az édes-krémes-tejes jegy(ek)et, hát.. Én kész vagyok teljesen. A tejes illatok egy ideje amúgy is az Achilles-sarkaim (ha lehet ilyet mondani 🙃 - Evody-ék Réve d'Anthalá-ja rulez!! 🤩 /pedig elvileg nincs is benne tej, ha-ha../), itt pedig a fűszerektől kap egy olyan huncut pikantériát ez az amúgy szép kis szolid és finom jegy, ami a meleg bőrön úgy hat, hogy... jujjuj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 20.

Ez a nő bolond.