Hillvital

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 g   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: hillvital, Módosítva: 2018. június 18.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

14 gyógynövény tartalmazó speciális balzsam, magas kövirózsa és a hylauronsav tartalommal. Igazi szépségápoló receptúra magas gyógynövénytartalommal. Visszajelzések szerint eredményesen alkalmazható: mimikai ráncok, korai öregedés, túlzottan szeplős arcbőr, szövődményes májfoltok, erős bőrszárasság esetén.

alliumangulosum

2017. február 17.

Nekem bevált, mert amellett, hogy nem hagyja kiszáradni és hámlani a bőröm, nem lesz tőle zsíros pár órával a felvitel után. A többi hidratáló arckrém nekem általában túl sok, megfullad alattuk a bőröm és nagyon hamar egy fura zsíros réteg képződik rajta, ami még inkább kiemeli a ráncaimat ahelyett, hogy finomítaná őket. Ettől a krémtől viszont sokkal egészségesebbnek néz ki a bőröm és kevesebb a pattanásom. Éjszakára is tökéletes, de én nappalra alapozóként is ezt használom kevés púder alá már több, mint fél éve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Breki

2015. szeptember 30.

Nagyon örültem ennek a krémnek, mert szuper dolgokat írtak róla és végre valami tiszta gyógynövényes kence került a polcomra. Bárcsak ne próbáltam volna ki soha! 3 hét folyamatos használat után apró fehér kis csomók lettek tőle a bőröm alatt amiket csak tűvel lehetett eltávolítani - más krémet ez alatt nem használtam, úgyhogy egyértelműen ez okozta a problémát. Nem tudom melyik összetevője okozta a gondot, de 2 teljes hónap kellett ahhoz, hogy a bőröm tökéletesen rendbe jöjjön utána. A hidratálási, ránctalanítási képességéről csak annyit, hogy az enyhén zsíros bőrömnek bizony kevés volt, hidratálás szempontjából -1 csillagot kapna, ha lenne ilyen kategória.
A illata - inkább szaga - avas zsírszagra emlékeztet, amit valami émelyítő mentolszag próbál elnyomni.
Az állaga lágy, jól kenhető, mégis nehezen szívja be a bőr, egy óra elteltével is érezni, marad utána valami zsíros ragacsosság, úgyhogy reggeli használatra kizárt.
Az tény, hogy sokáig elég, de minek..., Számomra totális pénzkidobás kategória, aminek a mellékhatásait eltüntetni ismét pénzbe került.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

gabo9205

2015. március 15.

Gyulladt, pattanásos bőrre használom, szárító tonik után. Gyógynövényes, így nem tömíti el a pórusaimat. Egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. január 4.

Gyógynövényes illatú, lágy, jól kenhető állagú. Kevés kell belőle, könnyen beszívódik. Nagyon jól hidratálja, ápolja a bőrt. A rozaceás bőrre is jó hatással van, a száraz, érzékeny bőrre is kiváló. A 60 ml-s tégely sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. január 4.