Hillvital

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   95 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: hillvital, Módosítva: 2018. február 5.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A shea vaj egy növényi zsiradék, aminek nagyon magas a zsírtartalma, tele van A-, E-, F-vitaminnal, és mivel a bőrnek zsírra, és olajokra van szüksége ahhoz, hogy tündöklő, fényes, feszes, bársonyos legyen, ezért a shea vaj egy kézenfekvő megoldás lehet.

Fogtuk az afrikai shea vajat, hozzáadtunk némi termelői kecsketejet, számos értékes illóolajat, és az eredmény egy olyan bőrápoló luxus készítmény, ami teljeskörűen ápolja a száraz, érzékeny bőrt. Testápolóra nincs többé szükség, még az olyan betegségek esetében sem, mint az ekcéma, pikkelysömör vagy a bőrszárazság.