Hillvital

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   95 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Ayala, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az aktív orvosi szén egyik leges legértékesebb kozmetikai tulajdonsága, hogy szivacs-szerűen vonza magához a felesleges zsiradékokat, szennyeződéseket!  „Zsír-mágnes”.

Bőrre feljuttatva – szerkezeténél fogva – behatol a bőr mélyebb rétegeibe, és elkezd rendet rakni, kitisztítja az eltömődött pórusokat, méregtelenít, kíméletesen és – a termelői kecsketejnek köszönhetően – luxus körülmények között ápolja a bőröd úgy, hogy nem szárítja ki!

A bőr mélyebb rétegeibe is behatol, ezért kiválóan alkalmas mitesszeres, aknés bőr kezelésére, méregtelenítésére.

DNBasser

2016. augusztus 23.

Akné alakult ki a vállamon, hátam felső részén, és a mellkasomon, hogy mitől, nem tudom, de ez a szappan kinyírta! :) Az arcom is ezzel mosom, zsírtalanít,de nem szárít,kevesebb a patti, nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.