Hillvital

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jenniii92, Módosítva: 2016. május 12.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online
Kategória:   Szappanok

Egy igazi luxus kényeztetés a bőrödnek! A méznek van egy olyan kozmetikai tulajdonsága, hogy feszesíti a bőrt, amellett, hogy hidratálja is, ezért kiváló „fiatalító-ránctalanító”, ha szappant főzünk belőle.

alliumangulosum

2017. február 17.

Gyönyörűen tisztít, én már az egész testfelületemen kipróbáltam, hajat is mostam vele. Jól habzik, sokáig tart, imádom az illatát és nem szárít ki. Eleinte nem vigyáztam eléggé és belement a szemembe, ilyenkor eléggé csíp, ezzel azóta óvatosabb vagyok. Amikor ezzel mosom az arcomat, sokkal később zsírosodik, mint egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.