Hillvital

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   95 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Jenniii92, Módosítva: 2016. május 12.

Lelőhely:   bioboltok, patikák, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A shea vaj a bőrápoló kozmetikumok törzskönyvezett kötelező építőeleme, mivel tele van A, E, F vitaminnal, és különleges hidratáló, regeneráló képességei vannak. A száraz, és érzékeny bőr, és a törékeny haj legcsodálatosabb ellenszere!

diafazekas

2017. január 10.

Reggeli arcmosáshoz szoktam használni, nagyon szuper, puhítja a bőrt! Megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Erina

2016. december 16.

Nagyon jó kis szappan, nincs túl erős illata, lágyan és krémesen habzik, de nem túlságosan. Szépen tisztít, nem szárít, és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 16.