Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berenice93, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. március 6.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Puha, hidratált ajkak fénylő csillogással. Legyenek fényesen csillogó, puha és rugalmas ajkai e petróleummentes ajakbalzsammal, mely növényi olajokat tartalmaz és tartósítószerektől mentes. Az epermagolaj gazdag antioxidáns, ápolja és hidratálja ajkait. A sárgabarackmag olaj puhítja a cserepes ajkakat. Hosszan tartó hidratáltságot és védelmet biztosít, halvány eper árnyalatot adva.

Aktív hatóanyagtartalma 100%-ban növényi eredetű. Nem tartalmaz tartósítószereket, petróleumot és mesterséges színezékeket.

Ár: 499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

fokyandi

2021. március 22.

Nem szeretem. Kemény, nehezen kenhető, húzza a számat. Színe nem sok van, illata semmi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

Pownie

2020. szeptember 23.

Kellemes íze/illata van. Nem túl zsíros, így nem csillog a számon. A színe visszafogott, a fogamat nem szokta megfesteni. Még sosem olvadt meg vagy tört bele a tartóba, ahogy más ajakbalzsamokkal szoktam járni. Ha kicserepesedik a szám, akkor inkább a Himalaya más ajakbalzsamait használom (kakaóvajas vagy búzás), ezt inkább megelőzésként, hidegebb, szeles napokon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Soraya

2020. június 10.

Kellemes meglepetés! Szép és kifejezetten tartós színt kölcsönöz az ajkaknak. Jól hidratál. Teljesen elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 10.

Szelena

2020. május 1.

Ez az ajakápoló valami csoda!!! Valami olyat kerestem, aminek természetesek az összetevői, hidratál és egy kis természetes (!!) színt kölcsönöz az ajkaimnak. Na ez pont olyan. Eleve pirosasak az ajkaim, nagyok, és emiatt állandóan kiszáradnak. Ez az ajakápoló hidratálja, pici pirosas árnyalatot visszaad nekik, amikor a szárazságtól kifakulnak és egy pici csillogást is kölcsönöz nekik, de épp csak egy kis minimálisat, ami feldobja a hatást. Mivel a nappali natúr sminkhez rúzst nem használok, nekem ez a rúzsom. Tökéletes finish-t ad a sminkemnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Esztuci

2020. január 21.

Hát ez valami rettenetes. Büdös, ragacsos és színezett. A legrosszabb tulajdonságok egyben. Akciósan vettem, hát most már tudom miért... Ha utánam dobnák se kellene...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 21.

tinkywinky13

2019. november 18.

Az illata elég erőteljes, de nekem nem volt vele problémám. Enyhébb időben még elég volt a hidratáló hatása és a színe is tetszett, hogy szolid piros, ahogy hűvösebb lett, akkor már viszont kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

poplacsek

2019. november 15.

Beutyboxban jutottam hozzá. Imádom. Mindig fogmosás után használom. Félek, hogy elfogy ... mostanában nem találok sehol.
Hidratál, nem kenődik, isteni illata van és beszívódik szépen. A lobelloval ellentétben nem maszatolódik el, mintha paprikást ettem volna. 😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

SanniElf

2019. augusztus 9.

Reggelente szoktam használni az ajkaimra, csak ezt.
Hidratál, szép színt és fényt is ad egyben, nagyon szeretem a mindennapokra.
Csupán azért vonok le egy csillagot, mert nekem erős, mű eper illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Reggelente szoktam használni az ajkaimra, csak ezt.
Hidratál, szép színt és fényt is ad egyben, nagyon szeretem a mindennapokra.
Csupán azért vonok le egy csillagot, mert nekem erős, mű eper illata van.

mollimo

2019. május 11.

Vélemények alapján esett erre az ajakápolóra a választásom. Már első használat után is azt kell mondanom, hogy imádom!! Nagyon száraz volt a szám, tépkedni lehetett a bőrcafatokat... ez viszont már az első nap helyretette! A színe nem hivalkodó, ad egy kis életet a számnak :D én tettem utána rá rúzst is, hogy pirosabb legyen. Felkenés után még hosszú ideig érzem, hogy hidratál. Mindenképp újraveszem és kipróbálom a többi Himalaya ajakápolókat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Wandamaci

2019. május 7.

Nagyon hamar kiszárad a szám és még ajakápolók használata mellett is sűrűn érzékennyé válik nap végére. Eddig egy kicsit ódzkodtam a színezett ajakápolóktól, nem szeretem az élénk színeket a számon, rúzst sosem használok, így számomra mindig túl sok volt egy-egy színezett ajakápoló. De nem ez! Tényleg a tökéletes szín, nem tolakodó, természetes pirosas hatása van, ami feldobja egy kicsit az arcom.
Ajakápolóként is tökéletesen megállja a helyét, a szín nem megy az ápolás rovására, nem kell sokszor kenegetni, sokáig érzem a hatását. Eddig nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Antioxidánsok: Tocopherol