Himalaya Herbals

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berenice93, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. március 6.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Puha, hidratált ajkak fénylő csillogással. Legyenek fényesen csillogó, puha és rugalmas ajkai e petróleummentes ajakbalzsammal, mely növényi olajokat tartalmaz és tartósítószerektől mentes. Az epermagolaj gazdag antioxidáns, ápolja és hidratálja ajkait. A sárgabarackmag olaj puhítja a cserepes ajkakat. Hosszan tartó hidratáltságot és védelmet biztosít, halvány eper árnyalatot adva.

Aktív hatóanyagtartalma 100%-ban növényi eredetű. Nem tartalmaz tartósítószereket, petróleumot és mesterséges színezékeket.

Ár: 499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Esztuci

2020. január 21.

Hát ez valami rettenetes. Büdös, ragacsos és színezett. A legrosszabb tulajdonságok egyben. Akciósan vettem, hát most már tudom miért... Ha utánam dobnák se kellene...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 21.

tinkywinky13

2019. november 18.

Az illata elég erőteljes, de nekem nem volt vele problémám. Enyhébb időben még elég volt a hidratáló hatása és a színe is tetszett, hogy szolid piros, ahogy hűvösebb lett, akkor már viszont kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

poplacsek

2019. november 15.

Beutyboxban jutottam hozzá. Imádom. Mindig fogmosás után használom. Félek, hogy elfogy ... mostanában nem találok sehol.
Hidratál, nem kenődik, isteni illata van és beszívódik szépen. A lobelloval ellentétben nem maszatolódik el, mintha paprikást ettem volna. 😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

SanniElf

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 9.

Reggelente szoktam használni az ajkaimra, csak ezt.
Hidratál, szép színt és fényt is ad egyben, nagyon szeretem a mindennapokra.
Csupán azért vonok le egy csillagot, mert nekem erős, mű eper illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Reggelente szoktam használni az ajkaimra, csak ezt.
Hidratál, szép színt és fényt is ad egyben, nagyon szeretem a mindennapokra.
Csupán azért vonok le egy csillagot, mert nekem erős, mű eper illata van.

mollimo

2019. május 11.

Vélemények alapján esett erre az ajakápolóra a választásom. Már első használat után is azt kell mondanom, hogy imádom!! Nagyon száraz volt a szám, tépkedni lehetett a bőrcafatokat... ez viszont már az első nap helyretette! A színe nem hivalkodó, ad egy kis életet a számnak :D én tettem utána rá rúzst is, hogy pirosabb legyen. Felkenés után még hosszú ideig érzem, hogy hidratál. Mindenképp újraveszem és kipróbálom a többi Himalaya ajakápolókat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Wandamaci

2019. május 7.

Nagyon hamar kiszárad a szám és még ajakápolók használata mellett is sűrűn érzékennyé válik nap végére. Eddig egy kicsit ódzkodtam a színezett ajakápolóktól, nem szeretem az élénk színeket a számon, rúzst sosem használok, így számomra mindig túl sok volt egy-egy színezett ajakápoló. De nem ez! Tényleg a tökéletes szín, nem tolakodó, természetes pirosas hatása van, ami feldobja egy kicsit az arcom.
Ajakápolóként is tökéletesen megállja a helyét, a szín nem megy az ápolás rovására, nem kell sokszor kenegetni, sokáig érzem a hatását. Eddig nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Redrosebunch

2019. április 6.

Nagyon szeretem a színezett ajakápolókat, mert egy nagyon könnyű sminkben is megállják a helyüket, vagy ha nincs kedvem rúzst használni. A szájfényekről már szinten teljesen leszoktam ezeknek a termékeknek köszönhetően. Ennek az ápolónak tökéletes a színe. Nem rózsaszín, nem vörös, hanem természetes színt kölcsönöz. Nekem nincs bajom az illatával, szerintem rendben van és fehér réteg sem képződik. Nálam megfelelő a hidratálás is, Mondjuk éjszakára a sűrűbb, tömöttebb állagú Neutrogenat használom, ezt csak nappalra. Véleményem szerint ez az ajakápoló a Labellokat biztosan veri. És az INCI is szimpatikus. Pont annyira zsíros és krémes, ami még kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

gnregina

2019. február 27.

Nagyon nem tetszik az illata, kifejezetten büdös. Ahogy felkentem folyamatosan éreztem, így nagyjából 10 percig bírtam elviselni magamon, utána le kellett törölnöm, így a hidratálásról nem tudok beszélni. Nem hogy nem veszem újra, de nem is használom többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

erasm98

2019. január 4.

Tetszik az illata es a szine... de ajakapolokent kudarcot vallott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Tetszik az illata es a szine... de ajakapolokent kudarcot vallott.

Blackey

2018. december 29.

Nekem a kedvencem!
Mindig leeszem a számról az ajakápolókat, de ez sokáig bírja.
Bejön az illata, de inkább eper jamnek mondanám. :D
Nagyon szuperül ápol és enyhén piros, de engem ez nem zavar.
Már kettőt elhasználtam és biztos újra veszem!
Sminkeléshez is ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Nekem a kedvencem!
Mindig leeszem a számról az ajakápolókat, de ez sokáig bírja.
Bejön az illata, de inkább eper jamnek mondanám. :D
Nagyon szuperül ápol és enyhén piros, de engem ez nem zavar.
Már kettőt elhasználtam és biztos újra veszem!
Sminkeléshez is ezt használom!

Antioxidánsok: Tocopherol