Best of Beauty 2019

Ár:   599 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 499 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: berenice93, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. március 6.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 499 Ft

Puha, hidratált ajkak fénylő csillogással. Legyenek fényesen csillogó, puha és rugalmas ajkai e petróleummentes ajakbalzsammal, mely növényi olajokat tartalmaz és tartósítószerektől mentes. Az epermagolaj gazdag antioxidáns, ápolja és hidratálja ajkait. A sárgabarackmag olaj puhítja a cserepes ajkakat. Hosszan tartó hidratáltságot és védelmet biztosít, halvány eper árnyalatot adva.

Aktív hatóanyagtartalma 100%-ban növényi eredetű. Nem tartalmaz tartósítószereket, petróleumot és mesterséges színezékeket.

Ár: 499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
mollimo

2019. május 11.

Vélemények alapján esett erre az ajakápolóra a választásom. Már első használat után is azt kell mondanom, hogy imádom!! Nagyon száraz volt a szám, tépkedni lehetett a bőrcafatokat... ez viszont már az első nap helyretette! A színe nem hivalkodó, ad egy kis életet a számnak :D én tettem utána rá rúzst is, hogy pirosabb legyen. Felkenés után még hosszú ideig érzem, hogy hidratál. Mindenképp újraveszem és kipróbálom a többi Himalaya ajakápolókat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Wandamaci

2019. május 7.

Nagyon hamar kiszárad a szám és még ajakápolók használata mellett is sűrűn érzékennyé válik nap végére. Eddig egy kicsit ódzkodtam a színezett ajakápolóktól, nem szeretem az élénk színeket a számon, rúzst sosem használok, így számomra mindig túl sok volt egy-egy színezett ajakápoló. De nem ez! Tényleg a tökéletes szín, nem tolakodó, természetes pirosas hatása van, ami feldobja egy kicsit az arcom.
Ajakápolóként is tökéletesen megállja a helyét, a szín nem megy az ápolás rovására, nem kell sokszor kenegetni, sokáig érzem a hatását. Eddig nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Redrosebunch

2019. április 6.

Nagyon szeretem a színezett ajakápolókat, mert egy nagyon könnyű sminkben is megállják a helyüket, vagy ha nincs kedvem rúzst használni. A szájfényekről már szinten teljesen leszoktam ezeknek a termékeknek köszönhetően. Ennek az ápolónak tökéletes a színe. Nem rózsaszín, nem vörös, hanem természetes színt kölcsönöz. Nekem nincs bajom az illatával, szerintem rendben van és fehér réteg sem képződik. Nálam megfelelő a hidratálás is, Mondjuk éjszakára a sűrűbb, tömöttebb állagú Neutrogenat használom, ezt csak nappalra. Véleményem szerint ez az ajakápoló a Labellokat biztosan veri. És az INCI is szimpatikus. Pont annyira zsíros és krémes, ami még kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

gnregina

2019. február 27.

Nagyon nem tetszik az illata, kifejezetten büdös. Ahogy felkentem folyamatosan éreztem, így nagyjából 10 percig bírtam elviselni magamon, utána le kellett törölnöm, így a hidratálásról nem tudok beszélni. Nem hogy nem veszem újra, de nem is használom többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

erasm98

2019. január 4.

Tetszik az illata es a szine... de ajakapolokent kudarcot vallott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Tetszik az illata es a szine... de ajakapolokent kudarcot vallott.

Blackey

2018. december 29.

Nekem a kedvencem!
Mindig leeszem a számról az ajakápolókat, de ez sokáig bírja.
Bejön az illata, de inkább eper jamnek mondanám. :D
Nagyon szuperül ápol és enyhén piros, de engem ez nem zavar.
Már kettőt elhasználtam és biztos újra veszem!
Sminkeléshez is ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Nekem a kedvencem!
Mindig leeszem a számról az ajakápolókat, de ez sokáig bírja.
Bejön az illata, de inkább eper jamnek mondanám. :D
Nagyon szuperül ápol és enyhén piros, de engem ez nem zavar.
Már kettőt elhasználtam és biztos újra veszem!
Sminkeléshez is ezt használom!

zsviktorina

2018. október 5.

A szaga valami borzalom köze nincs az eperhez... engem büdös száj szagra emlékeztet. És még nem is hidratál rendesen, úgyhogy én nem ajánlanám senkinek. A sima kakaós ettől sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

Floree

2018. augusztus 15.

Most kezdtem csak használni, így pontos véleményt még nem tudok mondani. Elsőre nagyon kellemes, epres joghurtra emlékeztető illata van, és ad egy kis élénk pirosságot az egyébként sápadt, száraz ajkaimnak. Később meglátjuk, hogy teljesít.

Update: Sajnos nem valami tartós, sűrűn kenegetnem kell. De az állaga és illata ettől függetlenül még mindig jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

szlilly

2018. július 11.

Szerintem ez nem egy jó termék. Imádom a himalaya termékeket, a kakaós ajakápoló is nagyon tetszett, de ez valahogy nem jó. Nagyon kemény, nehéz használni, a számra kenve nem érzek semmi hatást, sőt inkább olyan furcsa réteget képez a számon, a kimondottan zavaró. Az íze és az illata engem kimondottan zavar, olyan kakaós epres illata van. Próbáltam szeretni, de nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

asaki

2018. június 2.

Elég kemény maga a stift és felkenve nem túl jó az állaga, teljesen mű illata van. Én sokszor furán érzem magam teljes fedésű rúzsokban, ez a szín viszont még pont tetszik magamon. Ápoló hatásról nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Antioxidánsok: Tocopherol