Himalaya Herbals

Ár:   690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: novak.v, Módosítva: 2017. február 22.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 699 Ft

Levendula kivonatot és esszenciális zsírsavakban gazdag kokum vajat tartalmaz, melyek segítenek a bőrt táplálni, regenerálni és hosszantartóan hidratálni.

Aktív hatóanyaga 100%-ban növényi eredetű. Nem tartalmaz parabént és kőolajszármazékokat.

Dermatológiailag tesztelt. Hipoallergén. Klinikailag bizonyított hatékonyságú.

Ár: 699 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Szelena

2020. május 3.

Ez az esti kézkrémem, lefekvés előtt kenem fel, és reggelre szépen hidratálja a bőröm. Nappali használatra sajnos nekem túl folyós, ami miatt lassabban szívódik be és kevéssé tartós is ezáltal. De estére tökéletes. Az illata kifejezetten tetszik, szerintem nem túl erős. És ami miatt megvettem, hogy jók az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

Dodo2017

2020. március 15.

Ajándékba kaptam karácsonykor. Az a bajom vele, mint a legtöbb HH termékkel: iszonyú erős az illata. Én imádom a levendulát, de ez nem az, valami mesterségrs cuccnak érzem. Valamennyire hidratál amúgy, de a lábamra használom majd el, hogy ne érezzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 15.

RonjaR

2020. március 15.

Ajándékba kaptam az olívás hidratálóval együtt, amivel nagyon elégedett vagyok. Ez a kézkrém is teszi a dolgát, el fogom használni, mégsem tudom, hányadán állok vele.
Az illata friss, nem rossz, bár sajátos. Nem irritál, és egész jól hidratál. Az állaga nem túl sűrű: könnyed krém, ami ráadásul gyorsan be is szívódik, mégis mindig olyan érzésem van, mintha még nem szívódott volna be teljesen. Nem hiszem, hogy újra fogom venni, de akinek tetszik az illata, annak érdemes lehet kipróbálnia, mert önmagában nem rossz termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Floree

2020. március 4.

Kellemes illatú, gyorsan beszívódó kézkrém, kifejezetten a levendula illat miatt vettem. Mostanában kicsit szárazabb a kézbőröm, de megfelelő mértékben hidratálja azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

vocy

2020. március 4.

Nem rossz, de nekem nem hidratál eléggé. Tudni kell, hogy olyan kezem van, ami iszonyatosan szárad, így extra ápolás kell, így ez sajnos nem elég. Viszont az illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Noncsy920829

2020. február 21.

Nagy könnyen beszívódik, jó az illata és az állaga is tökéletes. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Nagy könnyen beszívódik, jó az illata és az állaga is tökéletes. :)

wildrose

2020. február 12.

Nagyon kellemes, levendulás illatú, könnyű állagú kézkrém, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, és szépen táplálja a bőrt. Nem túl hideg időben és nem extrém száraz bőrre jó választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 12.

Annabella0

2020. január 28.

Gyorsan beszívódik, nekem megfelelő hidratáló kézkrém

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Gyorsan beszívódik, nekem megfelelő hidratáló kézkrém

Miruska

2020. január 17.

Elég gyenge kis kézkrém, szinte semmit nem ér, pár perc után mint ha be se kentem volna a kezem. A illata amúgy jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

nessy29

2020. január 2.

Télen nem a legjobb a száraz,repedezett kezemre,mert nem elég zsíros, nem hidratál eléggé. (Nagyon maximum nappalra többször bekenve.) Nyáron meg nem szárad ki a kezem,szóval nem sok haszna van számomra. Az illata jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.

További info az összetevőről a KM-blogon >>