Himalaya Herbals Proteines Sampon Tökéletes Tartás és Életerő Zsíros és Lelapuló Hajra

Himalaya Herbals

Ár:   999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 899 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 899 Ft

Proteinben gazdag gyógynövényekkel dúsított sampon, mely erősíti a haját, miközben csökkenti a hajhullást és védi a mindennapi környezeti hatásokkal szemben. A gyógynövények egyedülálló keverékének köszönhetően hatékonyan tisztítja a lelapuló, zsíros hajat: dússá teszi, tartást és életerőt ad a hajnak. A papaja gazdag természetes proteinforrás. A szappandió és az uborka hatékony természetes tisztító, mely tartást és életerőt ad a hajnak. Az édesgyökér segíti a hajnövekedést.

Ár: 899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Anna1011

2018. február 7.

Jó sampon, akkor szorultam rá, amikor a társa, a lelapuló hajra és korpásodás ellen eltűnt a boltok polcairól. De nekem azért az maradt a tökéletes sampon. Viszont amíg nem szereztem meg, addig szuperül helytállt ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

DragonGirl2002

Korcsoport: < 18
2017. január 5.

Szerintem nagyon jó sampon, csillogó fényű lett a hajam tőle és a zsírosságot is kitolta egy nappal, ami nálam nagy szám mert gyorsan zsírosodó hajam van. :D 5 csillagot kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 5.

Dancsi91

2016. szeptember 9.

A himalaya samponok közül ezt próbáltam ki először zsíros hajamra, nagy csalódással. A hajamat naponta moshattam mellette, majd kipróbáltam a normál és száraz hajra valót, ami meglepetésemre bevált. Évek óta azt használom már, így akinek problémája van ezzel a típussal, ajánlom a száraz és normál hajra valót!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

birdy70

2016. július 3.

2 hete használom jó tapasztalattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 3.

2 hete használom jó tapasztalattal.

Mimik

2016. május 8.

Jobbra számítottam, a hajam ugyanúgy zsírosodik és az illata sem jön be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

Jobbra számítottam, a hajam ugyanúgy zsírosodik és az illata sem jön be

kakaska

2016. április 20.

Kicsit tanácstalan voltam a múltkor a boltban, hogy milyen sampont vegyek, aztán ez akadt a kezembe és szimpatikusnak tűnt. Vannak időszakok amikor kifejezetten zsírosodik a hajam, erre ez pont megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

kiszpiszok

2016. január 12.

Ha vásárlás előtt elolvasom itt a véleményeket tuti nem veszem meg, de milyen jól tettem, hogy most az egyszer vakon választottam! Mióta rövid hajam van eléggé zsírosodik, de ez a sampon simán kitolja a hajmosást egy - két nappal későbbre. Kicsit szárít, de nekem pont erre van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

wilkecske

2016. január 3.

Néhány hete vettem ezt a sampont, kissé korpás, még is könnyen zsírosodó hajamra. Nekem bevált, napokkal később is kellemes tapintású a hajam és még hajmosás után 5-6 nappal is szebb a tartása, mint más samponok után. Nem zsírósodik be két nap alatt. A korpásodásra pedig Herbavita hajszeszt használok (teafa alapú), ami szintén pozitív hatással van a problémámra.
Én örülök ennek a samponnak, az eddigi tapasztalatom alapján valószínűleg a jövőben is ezt fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Ildie

2015. július 6.

Rövid magyarországi látogatásomkor ugrottam be a tescoba dolgokért, amik nálunk nincsenek, és olyanokért, amit nem akartam cipelni. Megdöbbenve vettem észre, hogy az egész kínálatból ez volt az egyetlen valamire való darab. Az árát a 200 ml-hez képest drágállom, a magyar fizetésekhez képest meg főleg.
Szóval nincs benne túl sok gázos dolog, meg elméletileg ez egy jó márka, pozitív hozzáállás.
Mosáskor baromira habzik, de ez nem is a természetességétől van. Az illata nem ütött ki annyira, mint ahogy mások írták, de nem is egy jó dolog. Mosás után pontosan másnap reggelig szép volumenes a hajam, vagy hogy kell ezt mondani, bár rövidke, így nem nehéz. Kettes számú nap még oké, de a harmadikon vagy nem megyek ffontos helyre vagy mosni kell újra. Szóval a zsírossággal nem csinál semmit, a lapulással meg az árához képest nem.
Igazából tényleg az ár háborít fel, ilyen literes áron Keratase vagy Joico samponokat árulnak nálunk, mondjuk azok összetevői sokkal megkérdőjelezhetőbbek.
Nem éri meg szerintem, a gagyi Balea is ezt tudja.

Lerontom 2 csillagra, mivel 2 naponta kell hajat mosnom, annyira zsíros tőle. Nagyon nem jó ez így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Nem éri meg szerintem, a gagyi Balea is ezt tudja.

lujzi

2015. január 29.

egész jó kis sampon, az állaga, az illata és a habzása nagyon jó, persze utóbbi nyilván az als-nek köszönhető. emiatt ma már nem venném újra, de akit nem zavar, annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.