HiPP

Ár:   795 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hbogi87, Módosítva: 2016. február 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás

A HIPP babaápoló olaj természetesen tiszta olajokat tartalmaz ( például bio mandulaolajat) és ezáltal igazán jó minöségü. Az olajat használhatjuk (baba)ápolásra, a popsi gyengéd tisztítására pelenkézés után és masszázsra is.  Allergiát okozó illatanyagokat, tartósítószereket és köolajat nem tartalmaz.

eventually

2020. április 8.

Imádom ezt az olajat! Nagyon jó érzés felkenni, és nekem pont megfelelő amit nyújt. Amúgy sem szeretem ha valami rajta ül a bőrömön. Ha ezt használom csak a pihi-puhi selymes bőr marad pár óra elteltével. 2 flakonnal van itthon, de remélem fogok még tudni venni ha elfogy, mert abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

bogyoesbaboca

2019. április 12.

Sajnos az en boromet nem nagyon hidratalja.eleg gyorsan beszivodik.valamiert keves a boromnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

ALettah

2018. június 25.

Három hónapos kislányomnál használom néha, mikor szárazabbnak érzem a bőrét, meg fürdés utáni baba-masszázshoz. Szeretem, jó illatú, könnyen beszívódik és szép összetevői vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Zaynab

2017. november 7.

Eddig csak egyszer használtam, szőrtelenítés után. Finom illata van és nagyon tetszik. Bőrnyugtatóként használtam és teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 7.

juditkaa70

2016. április 30.

Mikor szárazabb a bőröm bizonyos testrészeken,ami leginkább télen jellemző,csak babaolajjal fürdők. Ápol,az illata fenomenális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 30.

kicsiliba

2016. február 20.

Zuhanyozás után,nedves bőrbe kenve valami mennyei puhaságot kapok! Csúcs,a legjobb babaolaj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Missglamorazzi

2016. január 26.

Én a zöld színű kupakkal vettem meg, még amikor Németországban voltam. A lakótársam egy észtországi lány volt, és láttam a tusolónkban, hogy ezt használja. A bőre annyira szép volt, hogy meg is kérdeztem tőle, mi vált be legjobban, és ezt mutatta. Tényleg nagyon jó termék, gyorsan beszívódik, ha még nedves bőrre kenem, kellemes az illata, és puha bőrt eredményez. Itthoni üzletekben sajnos nem láttam, de ha valaki tudja, hol lehet beszerezni, szóljon :) Szerintem a babáknak való termékekkel jobban lehet járni árban is, és eredményben is , mivel tényleg jó anyagok vannak benne, ami a kisbabákat sem irritálja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Estee

2014. október 3.

Úú imádom az illatát, én magamnak vettem és fogalmam sincs, hogy jó-e babáknak, de kívánja az öt csillagot :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 3.

hbogi87

2012. augusztus 18.

Termékmintaként kaptam szülés után, azóta is ezt használom a kisfiamnál! Könnyen beszívódik, nem marad utána az a kellemetlen "beleestem a fritözbe" érzés. Az illata is kellemes és a picinél sem váltott ki allergiát. Van nála olcsóbb babaolaj is, de engem az összetevök meggyöztek, illetve gazdaságos, mert nagyon kevés elég belöle a babának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopherol