HIRO Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2012. július 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A képen: Lola Wasabi árnyalat.

A szemhéjpúder használható szárazon és nedvesen is, könnyen építhető, intenzív színű. Nem tartalmaz durva kemikáliákat, nanorészecskéket, parabéneket, bizmut oxikloridot, szintetikus festékeket, térfogatnövelőket, talkumot és tartósítószereket. (Nyomokban tartalmazhat kármint.)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Széncinke

2015. október 6.

Szárazon selyemfényű, nedvesen pedig intenzívebb, sötétebb színű, fémesebb hatással, ami tartósan a szemhéjon marad. Nem irritálja a szemet, nem potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.