Holika Holika

Ár:   2140 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Lyne, Módosítva: 2022. június 7.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• A kétrétegű sminklemosó az érzékeny arcbőrre és szemekre ideális választás.
  • Segít eltávolítani akár a vízálló sminket is, és a mindennapi szennyeződéseket.
  • Kétfázisú formulája megelőzi az arcbőr kiszáradását, és akár érzékeny bőrre is használható.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

inspiredina

2023. február 11.

Smink eltávolítására tökéletes, érzékeny szemeimet nem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 11.

Smink eltávolítására tökéletes, érzékeny szemeimet nem irritálja.

Lyne

2022. november 13.

Update!
Egi nevű véleményezőnek teljesen igaza van abban, hogy rá van írva a termékre angolul, hogy "lip&eye makeup remover"! Amikor feltöltöttem az adatlapot, csak kimásoltam egy weboldalról a termékleírást. Ettől függetlenül az én véleményem nem változott a termékről! Nekem borzalom volt használni, tocsogtam az olajtól, még akkor is, ha csak tényleg minimális adagot használtam. Ugyanakkor nyugodtan el lehet tekinteni a korábbi véleményemnél az arcra vonatkozó résztől, habár szerintem nem vagyok azzal egyedül, hogyha egy vastagabb fasédű alapozót használok, illetve nyáron, vagy különleges alkalmakkor olyat, aminek az a lényege, hogy ne lehessen lerobbantani az arcomról, akkor általában ezeket olajos lemosóval lehet a legjobban feloldani, ergo erre is használtam.

2022.06.29.
Ez a termék valami undorító!! Nyáron általában vízálló sminket használok, amit többnyire olajos lemosókkal lehet jól eltávolítani.. mivel hiánycikk volt, amit eddig használtam, gondoltam kipróbálom ezt. Ha valaki tudni szeretné milyen érzés ezt a terméket használni, akkor vegyen 1 liter étolajat és öntse az arcára!😱 A slusszpoén, hogy nem is szedi le maradéktalanul a sminket! Hiába megyek át többször vele a szememen, arcmosás után egy hatalmas fekete folt terül el a szemem alatt.. 🤬 És ha már arcmosás..muszáj legalább kétszer megmosnom az arcomat, mert a sok olaj miatt, alig birkózik meg vele az arctisztítóm, pedig a lehető legminimálisabb mennyiséget használom!😡
A parfüm nem zavaró, nem tolakodó benne, de őszintén szólva nem értem, minek még egy sminklemosóba is parfümöt tolni? 🤔
Jó pár olajos sminklemosót használtam már életem során, de ennyire rosszal még sohasem találkoztam!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 13.

Update!

2022.06.29.

Egi

2022. október 30.

Ez a termék szemfesték lemosó,és ajak...közvetlenül a termékre angolul ez van ráirva. Én erre a célra vettem. Nagyon könnyen leszedi a szemspirált is. Nekem nem vízálló. Semmilyen olajos érzetet nem hagy, főleg ha egyszer még vízzel minimálisan átöblitjük, nekem konkrétan 5 perccel a tisztítás után száraznak is tűnik a bőröm. Nagyon enyhe illata van. Eddig teljesen megfelelőnek találom.
Valóban 3mp ig kb. rajta kell csak hagyni a szemen a korongot, ahogy írja. Úgy jobban lejön, dörzsölés nélkül, pár simítással.
Írok később ha irritálná a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 30.

Írok később ha irritálná a szemem.