Holika Holika

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. április 20.

Ár:   $8

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Funnyface

2016. április 20.

Leszámoltam a hónapokig tartó, egy-egy termék utáni vágyakozással, és ahogy hallottam erről az ajaktintáról, meg is rendeltem. Ígérete szerint hidratáló hatású ajaktinta, ami megszínezi az ajkakat. Valóban hidratál, nem szárad ki töle az ajkam. Illata gyümölcsös. Felvitel után fényes hatású, színe élénk, jól pigmentált termék. Koreai ombre stílusban használtam eddig, azonban erre kevésbbé alkalmas, mert tartósan nem marad meg az élénk színe. Idővel sajnos ez is kiszárad, élénk színe inkább pinkesbe hajlik. Többször fel kell frissíteni a nap folyamán. Az tény, hogy más, magas alkoholtartalmú ajaktintákhoz képest valóban jobban hidratál, azonban cserébe a színe nem olyan tartós. Esti arctisztításnál mindenképpen érdemes olajos szemfesték lemosóval többször letörölni. Jártam úgy, hogy még reggel is pink maradt a vatta...Még nem döntöttem el, hogy másik színt rendeljek belőle, de hajlok rá, mert nagyon szépek a színei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.