Holika Holika

Ár:   $11   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2017. február 7.

Ár:   $11
Kiszerelés:   4,5 g

Szemöldökformázó spirál speciális kétoldalú kefével. Gyorsan szárad, nem keményedik meg, nem ragad.

4 árnyalatban kapható

Vanília

2018. július 4.

Megrendeltem a legvilágosabb 01-es változatban és egy ideig használtam is lelkesen. Viszonylag jól működik és teljesíti, amit ígér a leírásban. Engem csupán egy dolog zavar benne: ha elsőre véletlenül nem sikerül úgy felvinni, ahogy akarod és korrigálni kell - na az nem működik, mert rögtön elkenődik és teljesen tönkremegy a természetes hatás, amit a "lazakezű" felvitelnél alapban el lehet érni. Párszor le kellett mosnom majdnem a teljes sminket, hogy rendbehozzam magam, ezért nem használom napi rendszerességgel. De hozzáteszem, nagyon világosak a színeim, szóval nekem ilyen kiemelő, sötétítő termékekkel mindig figyelnem kell... Egy biztos, számomra vannak jobb portékák a piacon szemöldök-sminkre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.