Holika Holika

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0.05 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. június 21.

Ár:   $6
Kiszerelés:   0.05 g

Szemöldök ceruza. Az 1.5 mm vékony hegye segítségével, természetes hatású és hosszantartó smink készíthető.

4 árnyalatban kapható:

• No. 1 Ash black
  • No. 2 Dark brown
  • No. 3 Light brown
  • No. 4 Red brown

edditke

2017. március 20.

Nálam több szemöldökformázó kencével, porral, ceruzával senki sem rendelkezik, ez biztos! Megrendeltem a sötét barna árnyalatot, és ennél jobban, szebben, egyenletesebben még egyikkel sem tudtam megrajzolni a hihetetlenül gyér szemöldökömet. Pont olyan a ceruza kialakítása, hogy tökéletes ívet rajzol. Mindkét szemöldökömön egyformán! Ilyennel még nem találkoztam eddig. Szerintem nagyon megérte, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Funnyface

2016. július 10.

Nem bántam meg, hogy megrendeltem, mióta megérkezett csak ezt használom. Nem csak a neve vékony, hanem valóban harmad olyan vastag, mint a drogériákban kapható szemöldök ceruzák, és nem kell állandóan hegyezni. Ezzel valóban akár szálakat is lehet rajzolni, húzni a hiányos helyekre. Spirálkefe is van rajta, amivel szépen eloszlatható. Az összhatás egészen természetes. Viszonylag tartós, vízállló, nyári melegben estére azért haványodik és oxidálódik a színe. Az ash black árnyalatot rendeltem, ami inkább fekete, mint szürke, estére szürkés-barna színre halványul. Egyedüli hátránya a terméknek a színválaszték, ami szokatlan színeket tartalmaz, nincsen a nálunk megszokott világos szürkés-barnás árnyalat, amit én szoktam használni. Ez ugyanakkor előny is lehet, mert padlizsán vörös és szőke hajszínhez illő ceruza is kapható, amikkel eddig még nem találkoztam itthon. Könnyen, gyorsan lehet vele dolgozni, tartós is, nem csúszkál, úgyhogy engem megvett kilóra. Azt hiszem, ez lesz az első szemöldök ceruza, amit el is használok majd, és biztosan újravásárolom.

Update: azóta történt olyan a termékkel, ami említésre méltó. A csomagolása fogalmam sincs hogyan, de berepedt. Talán egyszer esett le...nem értem. A kupakok olyan erősen záródnak, hogy most, ha nem a megfelelő helyen fogom szétcsúszik a csomagolás...bosszantó. A másik pedig, hogy irtózatosan oda kell figyelnem, hogy az utolsó-végső maradékát is le mossam, mert ha nem, másnapra sárgás-barnás színben pompázik a szemöldököm a bőre. Nem tudom hogyan csinál ilyet egy szürkés-fekete színű ceruza...Mindenképpen olajos szemfesték lemosóval kell neki esnem. Most már nem vagyok benne biztos, hogy rohanok majd újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 10.