HoMedics

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:   132g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jucushh, Módosítva: 2015. május 21.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:   132g
Lelőhely:   Online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A forgó peeling kefe egy tökéletes eszköz bőre tisztításához. Alkalmazhatja nedves és száraz bőrre egyaránt. A kefék, cserélhető fejek természetesen vízálló anyagból készültek, így azokat tusolás közben is kényelmesen használhatja. A forgófej minőségi mélytisztítást biztosít nemcsak az arcon, hanem az egész testfelületen, eltávolítja az elhalt hámselyteket és fokozza a bőr vérkeringését. A csomagolás több cserélhető fejet tartalmaz, amelyek szükség szerint a következők:

4in1:

1. Kaktuszsörtés szárazkefe – (száraz használatra) 100% természetes sörték a bőr tisztításához és stimulálásához
  2. Luffaszivacs – (nedves használathoz a zuhany alatt) Teljes tisztítás és testradír
  3. Arckefe – (nedves használatra) Lágy, kíméletes sörték a legérzékenyebb bőrfelületek tisztításhoz
  4. Horzsakő – (száraz és nedves használatra) A sarkak és a lábfej domború felületeinek hámlasztása a sima lágy bőrért

Jucushh

2015. április 7.

Évek óta szerettem volna kipróbálni egy "elektronikus arckefét". Először Kandee Johnson által reklámozott termékeket nézegettem, de hamar le is mondtam róluk, mert csillagászati áron voltak. Nemrég viszont megjelentek ezek a szerkezetek a hazai elektronikai boltok polcain is. Olvasgattam külföldi recenziókat, kritikákat, így döntöttem a Homedics mellett. Fél évnyi hezitálás és spórolás után vettem meg ezt a terméket. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. A szárazkefe első használatánál eléggé meglepődtem... rengeteg elhalt bőrt leszedett. Heti egy alkalommal használom. A luffaszivacs ugyanazt nyújtja, mint egy normál luffa. A horzsakövet anya használja, sokkal kényelmesebbnek találja, mint manuális változatát. És a lényeg - az arcra való kefe. A napi rutinom része lett, az orcáim néha érzékenyebbek, olyankor ott nem tisztítom át a kefével. Arclemosót is spórolok vele, elég picit rárakni és jól felhabosítja. Leginkább a T-vonalamon látni a változást, ahol a bőröm tisztább, egyenletesebb. Remélem jó sokáig fogja bírni a kis kedvenc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.