HoMedics

Ár:   100 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gabi.kreiter, Módosítva: 2015. május 21.

Ár:   100 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Tartós szőrtelenítő rendszer MINDEN bőrtípusra és MINDEN szőrszínre. Az elos™ a leggyorsabb, legbiztonságosabb és leghatékonyabb tartós szőrtelenítő rendszer az arc és test szőrtelenítésére. A forradalmi áttörést jelentő eszköz neve mē, ami az eddig ismert leghatékonyabb szépészeti technológiákat kombinálja egy otthon is használható megoldássá, miközben az IPL (villanófénnyel működő) készülékek korlátait leküzdi.

Az Electro-Optical Synergy (elos™: az elektromos és fényenergia együttes, erősítő hatása) egy egyedülálló, szabadalmaztatott technológia, melynek segítségével a mé™ különösen hatékonyan képes eltávolítani a nem kívánt szőrszálakat.

sqleila

2018. július 27.

Egy kicsit az esélytelenek nyugalmával vettem meg ezt a gépet. Az itteni visszajelzések alapján úgy voltam vele, hogy 50-50, ha bejön, szuper, ha nem, akkor tettem egy próbát, mielőtt elmegyek lábbal, hónaljjal, karral is az Asthetica-ba véglegesre.

3-as vagy 4-es bőrtípus vagyok, télen halvány, nyáron viszont fekete, így az astheticással a bajom az, hogy aktívan bujkálnom kell a nap elől, amíg járok, én pedig serious napimádó vagyok.

Lábamat, kezemet 15 évig gyantáztam, nagyon ritkán borotváltam. A lábamon a folyamatosan (szőrtelenítés módjától függetlenül) gyulladt szőrtüszők miatt kerestem alternatívát, és arra jutottam, hogy vagy villanófényes, tartós itthoni + néha borotválom a maradó pihéket, vagy végleges lézeres, ami más testrészen egyébként már bizonyított.

Az emagon vásároltam a Me My Elos Soft gépet, 100 helyett akciósan 60-ért. Úgy voltam vele, hogy ha bejön, ennyiért, kincs.

5 hete használtam (heti egy), amikor először észrevettem, hogy pici foltokban nem nő, a hatodik kezelés után pedig tök egyértelműen nagyobb foltokban nem nőtt már, és lévén, hogy nekem már egy borotválás után mindig észrevehető volt a szőr erősödése, most meg két hónap után sem az, így egyértelmű az eredmény.

A héten pl hét napos borotválással tudtam strandolni, és csak egészen közelről lehetett látni, hogy nem friss a dolog.

Szóval örülök, mint majom a farkának :)

A hivatalos instrukció az, hogy 3 hónapig hetente, utána havonta kell csinálni, úgyhogy majd jelentkezem még!

Ami nem tetszik: nincs egy normális, hivatalos magyar, de még külföldi official honlap sem. Van ezer féle gépük, de értelmes leírás nincs arról, hogy mi a különbség, a nyilvánvalókon kívül, ami a villanás száma, vagy a kezelőfej mérete.

FONTOS: hamisítják! Tehát aki nem forgalmazótól vette, hanem jófogáson, stb, az ott már eleve egy rizikófaktor.

Akkor: az én gépem leírásában az szerepel, hogy alkalmanként 3-4-szer kell kezelni a felületet! Ez nem tudom, hogy gépenként változik-e, de ha igen, akkor ez is lehet egy ok, amiért valakinek nem működik, vagy csak egy év után.

Ami nem tetszik: vásároláskor írtam emailt nekik, volt pár kérdésem, ez két hónapja volt, négy email címre elküldtem, és csesznek válaszolni. Ok, hogy akciósan vettem, 100 helyett 60-ért, de azért nehogy már ennyi support ne járjon...

Egyelőre ez viszont nem von le az értékéből, meglepő, abszolút kellemes meglepetés, de nekem működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Szóval örülök, mint majom a farkának :)

Enci21

2018. június 25.

Sokat küszkődtem a szőrtelenítéssel. Borotvàlás fél napig tartott. Rengeteget böngésztem melyik villanófényes gépet vegyem. A me sleekre esett a vàlasztás, épp akciós volt. 5-ik alkalmon vagyok túl a lábaimat kezeltem. Eredmény: 50 %os szőrvisszanővés, az is legalább 3 napig tart. Eddig pozitív! Majd updatetelek 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 25.

Latica

2018. március 20.

Nem ez a típusú készülékem van, de a márka egyezik. A legújjabb, legerősebb, legmodernebb gépüket választottam IPL és RF kombóval. Sötét szőröm, világos bőröm van, tehát elvileg tökéletes alany vagyok, bár ezt a készüléket világos szőrűeknek is ajánlják. 7 hét elteltével 90%-os szőrzet csökkenést ígérnek. Fél éve használom, borotválkozás után, hetente/kéthetente és ... SEMMI. Ez elég szomorú egy ilyen drága készüléktől.
Az eladó mondta, hogy türelmesnek kell lenni, egy év elteltével lehet sikeres eredményt elérni, tehát a leírtaknak amúgysem hittem.
Eddigi véleményem, a tapasztalatom alapján, hogy jó kis marketingfogás... 3 csillagot csak azért kap, mert bizakodom, remélem tényleg a türelem a kulcs, és nem volt pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

diahlin

2016. november 13.

A jó véleményeket elnézve lehet, hogy hibás gépet kaptam, mert az enyém nem használt semmit. Bekapcsolt, villant, szóval látszólag semmi baja nem volt, de a szőrszálakra semmi hatást nem fejtett ki, pedig a leírás szerint a bőr és a szőrszálak színétől függetlenül használnia kéne. Sok idő volt, míg vissza tudtam szerezni a pénzt, amit kifizettem érte. Senkinek nem ajánlom, hogy ilyet vegyen.

Látom, nem volt elég hasznos, amit írtam, ezért kifejtem bővebben:

Egy ilyen gépnek úgy kéne működnie (és ezt úgy írom, hogy azóta vettem egy Remington gépet, ami hatásos is), hogy megégeti a szőrszálat, ami egyrészt látható (az egyenes szőrszál viharvert és hullámos lesz), másrészt a jellegzetes égett haj szag kíséri a jelenséget. Ebből egyiket sem lehet tapasztalni ennél a gépnél. Kicsit furcsa is volt, hogy itt külön írták, hogy nem kell a használat előtt borotválkozni, más gépeknél pedig igen.

A használati útmutató szerint ugyan nem látható azonnal a hatás, mert úgy tűnhet, hogy a szőrszál a kezelést követően még nő, de valójában kihullik, de itt szó sincs erről, mert a gép nem képes megroncsolni a szőrszálat, így az vidáman nő tovább és esze ágában sincs kihullani.

Egy rendesen működő gépnél van értelme a fokozatoknak is, mert ahol erősebb és sűrűbb szőr nő, illetve a bőr vékony és érzékeny (pl. hónalj), az első néhány kezelés kifejezetten kellemetlen, olyasmi csípő fájdalommal jár, mint mikor forró olaj fröccsen a bőrödre. Ezért egy hatékony géppel az alacsony fokozaton érdemes kezdeni a kezelést, és ahogy ritkul a szőr, úgy növelni a fokozaton. Ennél a gépnél is óvatosan kezdtem, de aztán csak a legmagasabb fokozatot használtam, hátha lesz valami hatása, de az összes fokozat hatástalan és semmit nem is érezni belőle, tehát a kezelés fájdalommentes és hatástalan.

Ennyit tudok még építő jelleggel hozzátenni. Ha csak a lehúzós kritika volt a probléma, azon nem tudok segíteni, mert továbbra sem ajánlom senkinek, hogy erre az ócskaságra költse a nehezen megszerzett pénzét. Előttem amúgy más is írta, hogy nem tapasztalt semmi hatást a gép használata során, én is csak egy voltam, aki bedőlt a marketingnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

Látom, nem volt elég hasznos, amit írtam, ezért kifejtem bővebben:

a12smuk

2016. szeptember 18.

Ezt a kis kütyüt én bocsánatkérésként értékelem a természet azon tévedéséért,hogy minket nőneműeket is szőrrel "áldott" meg.A paradoxon ugye ott van,hogy folyamatosan küzdeni kell ellene....
Teljes mértékben szkeptikus voltam a gépezettel kapcsolatban,de sikerült hozzájutnom harmadáron,gondoltam letesztelem,aztán legalább jól lehúzhatom:-)
Bőven több,mint fél évig használtam,-nyáron nem,csak hónaljban,-de bevallom,hatásos.Az alsó lábszáramon szinte alig nő vissza a szőr,és ami számomra a legfontosabb,nincsenek benőtt szőrszálak,amivel sokat szenvedtem.Eleinte gyakrabban használtam-négy-ötnaponta-most már csak havonta legfeljebb egyszer.Előtte igaz évekig epiláltam,tehát annyira nem erős és sok a szőrszál,viszont sötétbőrű vagyok,és a szőrszálak is sötétek.Hónalj szintén kipipálva,ott is csak elvétve növöget már pár szál,amit két perc alatt el tudok tüntetni.Abban biztos vagyok,hogy végleges módszer nem létezik,de ezzel már tökéletesen elégedett vagyok, ősszel még lelkesebben fogom folytatni,hogy a maradékkal is elbánjak:-)
Egy szó mint száz,nekem bevált,nem bántam meg,hogy megvettem,tekintettel arra,hogy egy jobb képességű epilátor is kóstál ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Timpi

2015. november 8.

Annyira vágytam egy ilyen gépre. Hihetetlen, de végül meglett.Számtalan vásárlói vélemény,egyéb cikkek magyarul,angolul...Gondolom,ismerős szitu... Olyan is volt,hogy sajnáltam,hogy nem tudok arabul... :D Szóval beleástam magam rendesen. És ezt választottam,mert elég sok helyen világos a szőröm, és állítólag ez a nekem való masina...Ráleltem,hihetetlen szerencsével,hihetetlenül olcsón....Nagyon örültem neki, kb.mint gyermekkoromban karácsonykor a rég áhított játéknak... :)
Azonnal el is kezdtem a kezeléseket,3on vagyok tél eddig. Eredmény még nincs,egyelőre annyit tudok elmondani,hogy nem fáj. Féltem, hogy irritálni fog,bőrirritációnak azonban nyoma sincs.Ez hatalmas dolog nálam,hiszen eddig sem epilálás,sem gyanta nem jöhetett szóba,annyira kipattogtam,hogy mire begyógyult a gyulladt (apró fehér pattanásos.. Blaa) bőröm,addigra újra kellett kezdeni az egész procedúrát... Ennek ellenére sokáig kitartottam,hátha kopnak,vékonyodnak,de nem... Úgyhogy ha ez a módszer csak annyit segít,hogy ne legyek folyton vagy vörös,vagy szőrös,én már boldog leszek.
Na... Szóval... Én sem hetente nyomom...kétnaponta kezelek,hisz most kezdtem,és fent említett okok miatt elég erős a szőröm.
Ha hihetünk a papírformában,akkor kb egy-másfél hét múlva lesz mit updatelni... :)
Szóval visszatérek ;)
Ui: Annyira szeretem ezt az oldalt...kendőzetlen őszinteség,vélemények,amikre merek alapozni... < 3 <3 <3 El sem tudnám már képzelni az életet ebben a fogyasztói őserdőben Nélkületek. Köszi lányok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

Szóval visszatérek ;)

ingyombingyom

2015. március 21.

Nagyon szeretem! Kb. egy éve használom. Az elején még 1-2 naponta majd később átváltottam heti alkalmazásra. Mostanában havonta 1 X ha eszembe jut.
Jó kis program filmnézés közben. Nem éget, nem fáj, nem zavaróan hangos. Töredékére csökkentete a szőrt, az a pár szál ami nő az meg vékony, alig látszik .Azt esetleg pikk-pakk lekapom reggel.
Máris behozta a kozmetikus árát. A szőrtelenítő kozmetikai szalonokkról nem is beszélve.
Nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 21.

Nagyon megéri!

Fannalin

2014. április 2.

Még csak egy kezelést hajtottam végre, de látványos eredménnyel még nem szembesültem. Bizakodok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.