HoMedics

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kombinált technológiával hatékonyan kezeli a szemkörnyéki ráncokat, finom vonalakat, csökkenti a sötét karikákat, a táskás szemet. A vörös fény, a kellemes melegítés, és a vibrációs masszázs kombinációjától a szem környéke simább, feszesebb, kipihentebb lesz.

• Fényterápia és szonikus masszázs a feszesebb szemkörnyékért
  • A speciális hullámhosszú vörös fény segíti a bőr regenerációját
  • A melegítés és a szonikus masszázs serkenti a kezelt terület vérkeringését
  • Csökkenti a szem alatti duzzanatot, és a sötét karikákat a szem körül
  • Kényelmes, akkumulátoros működés

malvada

2019. április 24.

Nagy reményekkel vásároltam meg, mivel szemeim alatti táskák 40 felett egyre nagyobbra duzzadnak és nem találok ellenszert. Az amazonon többségében jó kritikákat olvastam róla, páran egyenesen csodakészüléknek írják le. Akciós volt a rossmannban, 7000 Ft alatt tudtam megszerezni. Használtam két hétig minden nap, szemenként 5-5 percig, ahogy az egyik rajongó javasolja. Hatás semmi. Ezek után már csak amikor eszembe jutott és amennyi ideig kedvem volt, hamárennyipénztkifizettem alapon. Egész sokáig bírta töltés nélkül, majdnem egy hónapig. Töltés után viszont a melegítő funkció nem akart működni. Hagytam egy napot pihenni, akkor a melegítés működött, de a vörös fény nem. Visszavittem a Rossmannba, visszakaptam az árát. Egyébként jelenleg 5000 Ft-ra van leárazva, de nem ajánlom senkinek, kínai bóvli a készülék és semmi hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 24.