Hourglass

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3 x 3,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pötyi, Módosítva: 2015. április 2.

Ár:   25 000 Ft
Kiszerelés:   3 x 3,3 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Isabelle

2016. június 13.

Végre az első mono után sikerült megszereznem ezt a hármas palettát :) nagyon tetszik, hogy a 3 szín egyben található meg benne kisebb mennyiségben, mert külön-külön nem vettem volna meg mind a 3 színt. Tökéletes, táskában utazásra is, nem kell válogatni ,hogy vajon melyik árnyalatú pirosítót tegyem be, hanem itt a 3-as mindenre megoldás. És én is keverem néha , attól függően ,hogy milyen szemfestéket használok. Kevés is elég belőle, szépen pigmentáltak, ez most a kedvenc, amit naponta használok. A csomagolás is nagyon szép, a külső arany szín nem kopik le , az egyetlen kisebb szépséghiba (ami persze csak amolyan kákán a csomó keresése :D) ,hogy jobb kézzel lehet csak kinyitni a palettát, én pedig (két) balkezes vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 13.

Pötyi

2015. március 21.

Az Hourglass Ambient Lighting Powder-ek majd Blush-ok megjelenése óriási visszhangott keltett anno a külföldi beauty blog-okon, mindenki teljesen el volt ájulva tőlük. Ahogy olvastam, hallgattam őket, egyre biztosabb voltam benne, hogy nekem is kell legalább egy ilyen csoda, de a borsos ár mellett nem igazán mertem/tudtam kiválasztani azt az egyet, amit meg merek rendelni. És jöttek a megmentők, a hármas paletták. Először a púder palettát vettem meg Londonban, majd az annyira bevállt, hogy télen megrendeltem a pirosító palettát, látatlanban.

Fantasztikus, lágy fényű színt adnak ezek a nagyon pigmentált színek. A pirosítók a különböző hatású púderekkel erezettek, minden paletta egyedi, hiszen a púder/pirosító arány az erezettségtől függően más és más. Mindhárom szín (egy rózsás, egy barackos és egy halvány szilvás) gyönyörű, de gyakran keverem is őket. És hát oltári boldogsággal tölt el, hogy pigmentáltságuk miatt olyan kevés kell, hogy az életben nem fognak elfogyni.

Luxus darab, borsos áron, de az, amit boldogság kézbe fogni, öröm viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

Luxus darab, borsos áron, de az, amit boldogság kézbe fogni, öröm viselni.