Hourglass

Ár:   €90   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,40 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2019. december 11.

Ár:   €90
Kiszerelés:   8,40 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

2019-es karácsonyi limitált kiadás

A limitált palettában 3 új exkluzív és 3 népszerű púder árnyalat található.

• dim light, diffused light, iridescent strobe light, eternal bronze light, iridescent rose, sublime flush

26 800 ft - Hourglass Ambient Lighting Edit Ghost
Ár: 26 800 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, Miskolc, fizetés: személyes átvétel, posta, Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Fruzsina0620

2022. május 3.

Nagyon szép színek vannak benne, de én ahogy az arcomra felvittem a színeket, alig látszódott.. Ennyi pénzért többet vártam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Boriskajuliska

2021. február 9.

Nagyon vágytam rá és sikerül itt lecsapni egy új példányra amit innen is köszönök:) Az eddig próbált Hourglass pirosító nem lett a kedvencem ellenben ezzel a palettával. A bronzer világos, nem lehet túlzásba esni vele. A pirosítókkal már óvatosabban kell bánni, élénkek és erősebben pigmentáltak pici fénnyel. A finishing púderek diszkrét fényt adnak a highlighter szintén nagyon szép finom megjelenést kölcsönöz. A panek lehetnének picit nagyobbak de hát tudjuk a jó dolgokból a jóisten is keveset ád ..... szerencsére vannak ecseteim amik passzolnak hozzá. Használok mellé fixáló púdert is amivel szépen egységessé válik a sminkem.

Up: Engem is meglepett, hogy a iridescent strobe light (jobb felső sarok) lett a kedvencem a palettából, "szépre" élénkíti a bőrt:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 9.

Mse

2020. november 17.

Ha az ember egyszer egy Hourglass terméket foghat a kezébe, el nem engedi. Maga a csoda. Sajnos megvan az ára is cserébe, de van az a kor, amikor az ember rájön, hogy a kevesebb több. Kevesebb termék többet ér.
Luxustermék, igen, nagyon drága, de ha az ember megengedheti magának, vegye meg. Suhan a bőrön, imádom.
Csodálatos minőség. Nem kell több. A Dim Light púdert azóta bronzosítónak használom, szuper a hófehér bőrömre. A Diffused Light púder összevész a zsírosodó bőrömmel, de a pirosítók, bronzerek csodásak. A highlighter pont olyan, mint amilyenre vágytam. Nem látható az űrből is kategória, de hétköznapra tökéletes, ha akarok egyáltalán highlighterezni. A Dim Light-ot megvettem azóta nagyban, mert csodás fehér bőrön bronzosítóként,és beszereztem több pirosítót is nagyban. Csodás. A palettának hála megismerkedtem a márkával, illetve rajongója lettem, örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 17.

Alsace

2020. július 7.

Itt vettem krémmánián, de még így is "húzós" volt az ára, noha nem hagyott nyugodtan aludni, addíg kísértett amíg haza nem hoztam. :) Első Hourglass termékem, de biztosan nem az utolsó. Legjobban a pirosítókat és a bronzert szeretem, csak úgy siklik az ember bőrén felkenéskor. A bronzer nem sárga (ezt biztosan meg is venném külön, annyira szeretem) A pirosító is mesés, de valóban óvatosan kell vele bánni nagyon pigmentált.

Ami nekem nem jön úgy be az a púder. T vonalban nagyon kifényesedik, minden máshol valóban éteri ragyogást kölcsönöz a bőrömnek. Még nem adtam fel a kísérletezést, a T- vonalon biztosan kihagyom a használatát, oda szükségem van az extra mattításra.
A highlighter is gyönyörű, diszkrét, én azt hiszem azonban jobb szeretem a csillogást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Plusskutya

2020. június 19.

100. véleménynek egy számomra igazán különleges terméket választottam.
Hát ez is olyan nehéz szülés volt, mint a CHANEL SOLEIL TAN DE CHANEL KRÉM BRONZOSÍTÓ beszerzésem. Heteket (igazából hónapokat) töltöttem review-k olvasásával, swatchok elemzésével, melyik passzolna a legjobban a bőrtónusomhoz, és hogy egyáltalán szükségem van-e egy ilyen horror árú sminktermékre.
Aztán a SpaceNK-n valami csoda folytán szuperszónikus akciót hirdettek rá, amit én égi jelnek vettem, és egy mély levegővétel után megrendeltem. És vártam.
Aztán megérkezett, és a csomagolása ledöbbentett, olyan hmmm, nem is tudom. A műanyag és a magasfényű fém párosítása számomra több, mint furcsa, de végülis az a lényeg, ami belül van.
Nézegettem egy ideig, aztán anélkül, hogy beleértem volna, félretettem...
Mert rájöttem, hogy szentségtörés lenne bármilyen egyéb ecsettel érinteni, mint a sajátja. Úgyhogy megrendeltem azt is. És újra vártam.
Aztán megérkezett. És ledöbbentem, milyen kicsik a fejek, de rájöttem, hogy pont passzolnak a pan méretéhez.
És végre elkezdtem használni. A pirosító brutál, egy érintéssel - ha nem vagyunk elég óvatosak - szuper bohócarcot lehet vele varázsolni, szóval csak finoman.
A highlighter angyali ragyogást ad - azzal még nem sikerült túlzásba esnem, a finishing púder tényleg fátyolhatású, pedig felrakáskor mintha nem is lenne ott semmi, aztán valahogy összeáll az egész.
Mióta megvan, nem használtam mást. Szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 19.

100. véleménynek egy számomra igazán különleges terméket választottam.
Nézegettem egy ideig, aztán anélkül, hogy beleértem volna, félretettem...
Mióta megvan, nem használtam mást. Szerelem.

nemethevi

2020. február 3.

Karácsonyra kaptam meg a páromtól, mert annyira ácsingóztam utána, hogy megelégelte nézni. :D
Őszínte szerelem lett ez a paletta. Rengeteg kontúrt próbáltam ki eddig, viszont egyikkel se voltam teljesmértékben megelégedve, ez viszont gyönyörűen fennmarad a nap végéig, szépen építhető és nekem tökéletes a színárnyalat is. Ugyanez vonatkozik a pirosítókra és a púderekre is, bár ebben a kategóriákban könnyebb versenytársakra találni alacsonyabb árkategóriában is. A highlighter tényleg nagyon finom, és elegáns, hétköznapra tökéletes.
Bár tényleg drága termék, gondolkodás nélkül megvenném most már. Mindennap használom, azóta a többi hasonló termék a polcon porosodik, és nem vagyok benne biztos, hogy hamar utánuk foguk nyúlni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 3.

JDiana

2020. január 3.

Gyönyörű paletta, csodás színek, tartós, nap végén is ugyanolyan. A highlighter nagyon elegáns, nem túlzó csak fiatalossá ragyogóvá teszi a bőrt. Luxus, nagyon drága, de ha az ember megengedheti magának inkább ezt vegye mint külön finising púdert, highlightert és pirosítót, mert ez tényleg top kategóriás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.