Hourglass

Ár:   $46   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Plusskutya, Módosítva: 2020. június 24.

Ár:   $46
Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Ecsetek

Duplafejű multifunkciós ecset a Hourglass Ambient Lighting palettához tervezve, amely púderhez, bronzosítóhoz, pirosítóhoz és highlighterhez is alkalmazható. Az ecset két vége por-, krém- és folyékony készítményekkel is használható a tökéletes sminkhez.

Plusskutya

2020. június 19.

Elsőre meglepett, milyen kicsik a fejek, valahogy a fotók alapján pufibbnak képzeltem, de rájöttem, hogy így tökéletesen passzolnak az Ambient Lightning 6-os paletta méretéhez.
A sörték puhák, de van tartásuk, így pontosan lehet velük dolgozni.
A gyártó a kerekített véget a finishing powder-hez és a bronzosítóhoz ajánlja, a laposabbikat pedig a pirosítóhoz és a highlighterhez. Hiszek neki, így használom, és szépen működik :-)
Abszolút utazás-barát, praktikus, a fém nyele okán strapabíró és a dupla fej miatt kompakt, úgy gondolom, hogy a Ghost palettámmal tökéletes útitársaim lesznek :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 19.

A sörték puhák, de van tartásuk, így pontosan lehet velük dolgozni.