Hourglass

Ár:   13 000-18 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. december 16.

Ár:   13 000-18 000 Ft
Kiszerelés:   30 és 60 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Tisztán fizikai fényvédőt tartalmazó sminkalap, mely tökéletes, sima alapot teremt a smink felrakásához.

Az INCI elején az aktív fényvédő összetevők: Zinc Oxide: 4.2%, Titanium Dioxide: 2.45%

Kiszerelés: 30 ml

LaraK5

2019. július 8.

Nagyon, nagyon jó termék! Tartóssá teszi a sminket és még a fényvédő faktorszámához is hozzáad! Nálam abszolút bevált! Igaz, hogy csak a kisebb kiszerelést vettem meg egyelőre belőle, de ki merem jelenteni, hogy a nagyobbat is meg fogom vásárolni! Kevés kell belőle és nagyon jól terül!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

AthenA

2017. június 21.

Nem tudom eldönteni, hogy szeretem-e úgy igazából, ezért egyelőre három csillagot adok.
Zavar hogy túl szilikonos, mintha fulladna alatta a bőröm. Ami a javára írandó, hogy látszani nem látszik ez a sminken, de mindenestre kellemetlen érzés.
Nyáron csak az orcákra használom, T-vonalba mindenképp mattító primert kell használnom.
Borzasztó drága, cserébe nagyon-nagyon kevés kell belőle, szóval sokáig elég lesz (már ha nem jár le addig).
Javaslom a travel size-t ha vki gondolkodik a vásárláson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Javaslom a travel size-t ha vki gondolkodik a vásárláson.

Trixi

2016. május 26.

Valami fantasztikus termék, csak jót tudok róla mondani. Soroljam? Betartja mindazt, amit ígér.
Én már régóta küzdök, amikor nincs lehetőségem nap közben normálisan felfrissíteni a sminkem, ráadásul tárgyalópartnerekkel töltöm az egész napom, és hiába púderezem át, attól meg természetellenessé válik, szóval nagyon kellemetlen az estére vállalhatatlanná váló smink.. Azok a primerek, amelyek pórusösszehúznak, a szárazabb részeimet kiemelik, vagy kukacosodnak, vagy bántják az érzékeny bőröm. A fényvédelmet is fizikailag szeretem megadni a bőrömnek, a kémiait nem bírja. Macerás egy bőr, na.
Ez a primer a pórusokat nemcsak összehúzza kis időre, hanem a nap folyamán úgy is maradnak. Estig a helyén tartja a sminket, nem folyik le a zsírosabb T-vonalban nálam, és ez nemcsak ígéret. A száraz részeken sem kukacosodik. Finoman mattít, nem csontmattra, de azt egész nap tartja, nem tocsog a zsírban a homlokom. A vörös foltokat szépen halványítja, s az egész arc sokkal frissebb, ápoltabb látványt nyújt még a nap végén is. Én csak egy kevés púdert teszek fölé reggel, se korrektor, se alapozó, hétköznapra bőven elég. Fizikai fényvédelemmel bír, és így nem bántja az érzékeny bőrömet sem. Illatmentes, alkoholmentes, hihetetlen.
Csak azt nem tudom, honnan érdemes rendelni, mivel itt vettem KM-en, és egyelőre keresem a következő beszerzési forrást. Szerintem, bár tényleg nem olcsó, de minden fillért megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 26.

CosmoYuu

2015. szeptember 5.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is csupa jót tudok mondani erről a termékről. Az alapozót tökéletesen tartja egész nap, nem csillog át a bőröm, kellemes az illata is. Az ára viszont valóban húzós, de mindenképp megéri rá befektetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

karina

2013. június 14.

Abszolut egyetertek:) ossze sem hasonlithato mas primerekkel. Annyira jo erzes hasznalni is, igazi luxus erzetet kelt, montha apro gyongyoket simogatnek a borombe... Az ara tenyleg huzos, de szerintem mindenkepp megeri legalabb egy kisebb kiszerelest beszerezni, leirhatatlanul csodas:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

apolka

2012. április 14.

A legzseniálisabb primer, amivel valaha dolgom volt, és ráadásul fényvédős is, méghozzá tisztán fizikai fényvédős. Az alapozó egyszerűen tökéletes felette egész nap. Tényleg csodaszer, amiből van itthon egy ideje, és ha fontos, hogy tökéletesen nézzen ki egész nap az alapozó bevetem. Három gond van vele mégis: az SPF 15 lehetne 30 inkább, csak a Sephorában kapható, így macerás beszerezni, és nagyon drága is.... De azért csodaszer, szóval megkapja az 5*-t. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isododecane, Hexyl Laurate, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-4 Isostearate, Stearic Acid
Fényvédők: Zinc Oxide, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Polysilicone-11, Polymethylsilsesquioxane

Felületi hártya képző anyag.