House of Sillage

Ár:   $89   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: nina 69, Módosítva: 2020. február 20.

Ár:   $89

Megjelenés éve: 2016.

Illatjegyek: barackvirág, vizi jázmin, pézsma

House Of Sillage The Trend No.7 fújós
Ár: 3500 Ft + posta v. foxpost , Eladó: Timi27
Állapot: 5 ml / 4 ml kb., Helyszín: Eger, fizetés: előre utalás után foxpost v. postán maradó

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Timi27

2020. december 20.

Ettől a háztól ez az első illat amit kipróbáltam. Összetevők alapján választottam ezt a parfümöt, véleményt még nem láttam róla... Háát, ahhoz képest hogy milyen kategória, vhogy másra, erőteljesebbre számítottam.. egyébként egy klassz tavaszi gyümölcsös illat, annak aki a gyümölcsöt vonalat keresi a parfümökben biztosan tetszeni fog, de én a gyümis illatokat nem szeretem.. tavaszra és nyárra tudnám elképzelni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 20.