House of Sillage

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Marcsi66, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Ár:   22 000 Ft

Illatjegyek: tunéziai neroli, bolgár rózsa, tolu balzsam

Marcsi66

2020. augusztus 26.

Feltöltöttem mert most vettem nemrég,na nem ennyiért, ami fel van tüntetve,felénél is kevesebbet fizettem érte,így aránylag megérte.Nem ismerem ezt a márkát,de láttam nagyon drágán kínálják a portékát,csak erről az egyről tudok nyilatkozni.Minőségben nem egy Ormonde Jayne szerintem,mégis az illata gyönyörködtet,,,,egyetlenegy véleményt található a fragin róla,és nem túl szép,én meg ezek után rendeltem meg.,Nem szeretem Cacharel Eden parfümöt,tudom sokan meg igen,nekem TM.Aura EDP-je inkább.vagyis eléggé,,,,,,jellegében "nem a szűz lányoknak készült ez a sűrű zöld fátyol " habár trópusokon minek is kellene.) Olyan vadító ez a zöld,mint egy hasonló színben tündöklő szempár,vágykeltő tekintet+szépséges aura Érdekes a bolgár rózsa ebben az összeállításban,nem csöpögősen-édesen,zöldben tanyázik,tolu balzsam társával,neki köszönhetően puhul is. Tetszik örülök h van,tartóssága jó.

Szemet gyönyörködtető kiszerelés!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Szemet gyönyörködtető kiszerelés!!