Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csabi, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők:  kardamom, bors, bergamott, ánisz, mandarin narancs, koriander, szerecsendió, fahéj, levendula, vetivérfű, vanília, pézsma, ámbra, tonka bab

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Laci

2014. szeptember 21.

Nem szeretem, olyan semmilyen, savanykás-fűszeres after shave bukéja van, nagyon tucat, nem ezt várja az ember egy Boss-tól. 40 felett használható, de inkább ne. Adok egy erős kettest, mert nem kellemetlen, de ennyi pénzért nagyságrendekkel jobb illatok vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 21.