Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. február 23.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: zöld mandarin, rózsabors, őszibarack, méz

Szívjegyek: illatcserje, frézia, narancsvirág

Alapjegy: kakaó

Ár: 8000 Ft + szállítás díja , Eladó: vombatszombat
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Győr, fizetés: Banki utalás után posta, Foxpost lehetséges
15.000 Ft ❤️Hugo Boss Boss The Scent For Her EDT
Ár: 15.000 , Eladó: dorottyatth
Állapot: Új bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Csak posta vagy Foxpost,ami a vevőt terheli

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vombatszombat

2021. február 12.

Nagyon szeretem az EDP-t is, de a melegebb időben szívesebben használom ezt a könnyedebb EDT-, ami hasonlít is rá, ugyanakkor nem is. Nagyon finom hétköznapi virágos illat, rajtam hosszan tart, de mégsem tolakodó, nagyon szeretem, már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 12.

nikosz90

2020. november 20.

Én véletlenül vettem az EDTt. Eredetileg az EDP-t szerettem volna. Nagyon mérges is voltam magamra, amikor otthon észrevettem. Aztán megszerettem. :) Kb. 3-4 hónapja használom és elégedett vagyok vele. Nem egy különleges illat, de számomra a hétköznapokra tökéletes. Most kezdem azt érezni, hogy kicsit unalmassá vált számomra, de ez nem az illat hibája, majdnem minden parfümmel így vagyok. Szerintem újra fogom venni majd ha elfogy, bár azt még nem tudom, hogy akkor az EDTt, vagy az EDP-t veszem-e majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 2.

Nekem ez az EDT verzió nem tetszett. Túl virágos, valami elrontotta benne az összhangot, a kakaóhoz ezek a virágok nem jól idomulnak rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

senskin

2018. július 27.

Nagyon szeretem a rózsaborssal megfűszerezett illatokat, az edp nél sokkal lágyabb, kissé édesebb, mézesebb illat. Nőies nagyon, elegáns is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

bodi.kriszti92

2018. június 16.

Elsőre nagyon tetszik, ahogy előttem is írják, igazi mindennapra-jó-illat :) De szerencsére ez nem egyenlő azzal, hogy jellegtelen, semmilyen illat lenne :) Fincsi! Még többször betérek megillatolni ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

lenochka

2018. június 7.

Friss, hétköznapi, könnyed illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Friss, hétköznapi, könnyed illat.