Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Odil, Módosítva: 2020. augusztus 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: vanília, orchidea, szantálfa, pacsuli

Lencseee

2019. november 8.

Nem tudok rajonni, miert szuntetnek meg, mi alapjan illatokat. Egyetemista koromban ez volt a signature illat jo par evig. Imadtam, es masoknak is tetszett rajtam (nemtol fuggetlenul). Es aztan megcsaltam 2-3 evig, belevetettem magamat az uj illat keresesbe...es mire visszatertem.volna, szembesultem vele, hogy ezt bizony valamiert megszuntettek...ragondolok, meg most is az orrombam ez az illat...amit bizony en hortam meleg nyari esten, hideg teli napon, sosem zavart, hogy tul sok lenne...es a szillazsa...olvastam, hogy a deepred az utod, de minek? Ennek csak.gyenge utodja, az a vanilias mix, ami ebben volt, utanozhatatlan🙄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Lanett

2018. október 18.

Nekem is Ő volt a signature illatom, sok évig csak ezt a parfümöt használtam télen-nyáron, más nem is létezett rajta kívül. Rengeteg dicséretet zsebeltem be általa, ez a parfüm én voltam. Mióta már nem lehet kapni össze-vissza csapongok az illatok között, egyik sem fogott meg fele annyira sem, mint az Intense. Jelenleg is 8 illatot használok felváltva és nagy bánatom, hogy nem találom ennek a vörös démonnak a méltó utódját. Nemrég sikerült fújóst szereznem belőle, de sajnos már szétestek az illatok, viselhetetlenné vált. Hiányzik, nagyon hiányzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Asztraia

2018. október 18.

Úgy 10-12 éve ez a parfüm volt a signature illatom, egyszerűen imádtam, hogy édes, de mégis 'karcos', hogy könnyed, játékos, de mégis dög.
Imádom azokat a parfümöket, amik átmelengetik a lelket, az érzékeket, na ez a vörös-fekete csoda pont ilyen volt.
Mindenki mindig megdícsérte az illatomat, amikor ezt használtam, a pasikra mért hatása pedig....ihaj... :D
Azóta se találtam olyan illatot, amelyik ilyen erővel bírt volna.
Rettentően sajnálom, hogy nem lehet már kapni! :( :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Azóta se találtam olyan illatot, amelyik ilyen erővel bírt volna.
Rettentően sajnálom, hogy nem lehet már kapni! :( :'(

ErikaErika

2017. június 16.

En megveszek a vanilias illatokert. IMADTAM ezt a parfumot, az osszes parfumom kozul ez volt az en szivszerelmem. A ferjemtol kaptam szuletesnapomra, de sajnos o viszont egyenesen gyulolte. Igy fajo szivvel meg kellett valnom tole, azota is konnybe labad a szemem, ha ra gondolok. Na, de komolyan, isteni ,meleg tonusu, barosonyos illat, hidegebb idore valo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 16.

szilviakiralyno

2016. szeptember 1.

Csodálkozom, hogy még ide sem kommenteltem pedig hogy szeretem én ezt a finomságot! ( mondjuk valószínű még jó sok számomra kedves illathoz nem sikerült véleményt fabrikálnom) időnként eszembe jutnak, és itt is rákeresek. Fél üvegnyi van még birtokomban, de akkor úgy tűnik óvatosan kell majd használom, jól gyanítom, hogy már nem kapható? ), A Boss illatokból összevissz 2 az, ami a szívem megérintette, egyik a Hugo Deep Red, de azzal valami bajom van egy idő után, és a Boss Intense.
Furfangos illat, mély és fűszeres, meleg, balzsamos, kicsit sötéten füstös illat. Szokatlan, kicsit idegen, de mégis érzéki. Erőteljes maszkulin jegyeket hordoz, de ezért imádom, és azért a raffinált csavarért, amit belecsempésztek, fűszerességéért és csipetnyi édességért, ami hűvös időben kel igazán életre, melegben zavaró lehet, késő ősz az Ő ideje. Szexis a pacsuli mély illatától igazi afrodiziákum, a vanília kis virágjegyekkel csak kiemeli a többi csalogató gyantás-füstös illatot. Valahogy Ő megköveteli magának a szexis ruhadarabokat, olyan nőé, aki vállalja bájait, nőiességét, és ezzel nyíltan él is. Nem szégyenlős hercegnőknek való illat, hanem boszorkányoknak inkább, akik a csábítás minden trükkjét bevetik, és még egy voodoo mágiától sem riadnak vissza.
Nem tudom, hogy nem -e csak az üveg színe, és mély illata mondatja-e velem, de tényleg fekete és piros ruhakombinációhoz áll a legjobban :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Anne74

2016. július 5.

Alapjában véve kellemes illat, de nem orientális. Amikor lecsendesül( kb.20 perc) akkor már nem érzek különösebb hatást.
Elvegyül a tömegben. S elnézést attól aki szereti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

Elvegyül a tömegben. S elnézést attól aki szereti.

Wikike79

2016. május 11.

Ó, de szerettem.....igazi őszi- téli illat. Nagyon hiányzik, meg is nézem, lehet- e még kapni valahol. Millió csillag**********************

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 11.

narcozia

2016. május 7.

Emlékeztem, hogy régen nagyon tetszett, ezért újratesztelés nélkül megvettem tavaly nyáron. Akkor kicsit csalódott voltam, mert valahogy túl nehéznek tűnt és még a fejem is megfájdult tőle. Egy kis időre meg is feledkeztem róla, aztán amikor az ősz első igazán hideg napjai beköszöntöttek, az a nagyszerű ötletem támadt, hogy újra kipróbálom. Hideg időben pedig egyszerűen elképesztő! Azóta ez az egyik kedvenc parfümöm, október és február között mindig heti több alkalommal viseltem.
A nyitásban sok-sok keleti fűszert és kicsit szappanos (de jó értelemben!) narancsvirágot érzek. A vanília erőteljes és felbukkan a rózsa is, viszont ez egy nagyon finom és lágy rózsaillat, nem fojtogató. Ami nekem különösen tetszik benne, az a keleties alap ámbrával, pézsmával, pacsulival, szantálfával... egyszerűen tökéletes. De egyébként is elfogult vagyok az orientális parfümökkel, a kedvenc illatcsaládom.
Nagyon szexi illat, ami egyszerre kelt meleg és otthonos érzést, de közben érzéki és önbizalombomba is. Még ki kell emelnem, hogy szerintem könnyedén lehetne uniszex parfüm is. Legalábbis én nagyon nagyon vonzónak tartanám azt a férfit, aki viselni tudja ezt az illatot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Reddiamond

2015. október 25.

Nagyon szerettem. Bár a kupakjából valahogy kijött a festék, ami megfogta a piszok drága felsőmet...Amit nagy nehézségek árán újrafestettem. Ezért 4-es. Ettől eltekintve tartós és imádtam az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

kicsirita

2014. december 1.

Vakon vásároltam, de nagyon nagy mellényúlásnak érzem. Nem passzol hozzám. Kifújáskor kellemes, de amivé utána válik... háááát
Biztos az én bőröm miatt lesz bántó az illata, ettől még jó parfüm lehet.
Föltettem ide, hátha valaki ilyet szeretne.

UPDATE
Adtam neki néhány esélyt, a végén szépen összecsiszolódtunk. Nem a nagy ő, de teljesen viselhető illat. Már kaptam is dícséretet :)
A Deep Red azért finomabb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 1.

Biztos az én bőröm miatt lesz bántó az illata, ettől még jó parfüm lehet.
Föltettem ide, hátha valaki ilyet szeretne.

UPDATE
A Deep Red azért finomabb