Hugo Boss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mila1102, Módosítva: 2016. február 17.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegy: kaktuszvirág

Szívjegy: rózsa

Alapjegy: cédrus

Eszti111

2019. július 26.

Nagyon finom illata van, csak sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

Nagyon finom illata van, csak sajnos nem tartós.

senskin

2018. november 16.

Az elődjéhez képest, nekem ez nem olyan édes. De a nőies kecsessége benne rejlik. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

lenochka

2018. október 25.

Nagyon lágy, nőies, szexi, virágos, enyhén krémes-púderes jelleggel. Jó érzés viselni.
Hétköznapi illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Hétköznapi illat.

ami2015

2018. július 1.

Nagyon tetszene, ha tartós lenne... Rajtam finom, kissé teás, később púderes, nagyon megnyugtató illat, de sajnos alig érzem 1-2 órát. Majd télen teszek vele még egy próbát, talán akkor jobban tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

Ildiko9

2017. november 14.

Továbbra is lelkesen keresek valami kellemes nyárias illatot (ok. tudom, hogy tél jön), de akkor is...:D. Mai vásárlásomhoz kaptam ajándékba egy 2 ml-es üvegecskét, úgyhogy próbát tartottam. Sajnos nem sokáig, mert nagyon gyorsan rá kellett jönnöm, hogy már megint egy Light Blu, megint valami amivel nem egyezünk. Sem az ízlésünk, sem a gyomrunk :). A fejillat mondhatni meglepően tetszett, majd néhány perc múlva megérkezett a "lelke" ami viszont jobban férfias fanyarrá vált mint én azt el tudtam volna képzelni. Viccből eszembe jutott, hogy kipróbálom a család férfi tagjain :). Az üvege nekem nagyon-nagyon nem jön be. Viszont az biztos, hogy a bőrömön tartós, mert hiába akartam lesurolni, nagyon ott akart maradni. Így jószívűen egy 2 csillag és azt hiszem, ha csak csoda nem történik, nyárra marad a Shalimar Cologne..;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 14.

skin

2017. július 7.

Annyira férfias rajtam ez az illat.Valójában szerintem ez inkább unisex kategória. Mint egy jófajta borotvahab olyan lesz leszáradás után . Kicsit kesernyés ,édeskés a cédrussal vegyült illatelegy. Inkább férfiakon tudnám elképzelni , piperkőcebb vasalt inges farmeres bőrcipős pasi illat Nem rossz ,de nem is nőies ellenben tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 7.

Luer

2017. június 1.

Én kb. 1.5 éve beleszerettem ebbe az illatba, az tetszett benne, hogy más mint a többi. Mostanában mindig ha szagolgattam kölniket azt mondtam jé ez olyan mint az.. az olyan mint az...
Végül Franciaországban vettem meg sajnos csak a kisebbik kiszerelést és igazából nem is tudom melyiket mert nincs rajta sem az Intense sem a Pour Femme felirat. Írjátok sokan, hogy nem annyira tartós, hát nem tudom nekem nagyon sokáig megmarad. Most akkor ez is olyan mint minden más, hogy ide nem teljesen az az áru jön mint ami külföldön van? Ahhoz drága, hogy megvegyem és 1-2 óra alatt már ne lehessen érezni. Akkor inkább megpróbálom megint külföldön megvenni. Az én kölnim 5 csillagos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 1.

krizsaneniko

2017. április 6.

Nagyon finom , kellemes virágos illat. Szerintem a nők nagy százalékának nincs ezzel az illattal baja. Olyan egyszerű, de nagyszerű. Nagyon tetszik. Sajnos valóban nem túl tartós rajtam se. ( De ez úgy az egész BOSS női vonalról e,mondható szerintem, tartósságban nem a legügyesebbek.. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Lulu6

2017. március 22.

Az első szippantásnál meglepően tetszett, a másodiknál már majdnem szerelembe estem, de sajnos egy óra múlva orrba csapott egy kellemetlen arcszesz illat. Sajnos csalódtam. :( Egyébként a tartósságával nem lenne baj, ezért kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Flami

2017. február 24.

Kellemes illat, de szerintem semmi extra, kicsit olyan biztonsági játékos. Csinos, ápolt, középkorú hölgyeken tudom elképzelni, tipikusan irodába való parfüm, ami senkit sem fog zavarni.
Annál is inkább, mert egy-két órát tart az emberen. Ez lenne az intense változat? Akkor milyen a sima?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 24.