Hugo Boss

Ár:   32.300 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lenochka, Módosítva: 2018. június 19.

Ár:   32.300 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

A BOSS nőt az egyenlők kifinomult játékában való részvételre invitálva, a THE SCENT Parfum Edition For Her egy fényűző illat, amely elbódítja az érzékeket. A mézédes őszibarack gyümölcsös jegyeivel indítva, az illat édes csalogatásával olyan kezdeti csáberőt sugároz, amely bárki számára igen vonzó, akire csak a parfüm viselője egy pillantást is vet. Az illat mély és érzéki magjában a rabul ejtő Osmanthus Absolute (illatcserje kivonat) található, amely egy igen ritka nyersanyag, és az illatcserje virágának rejtett sötét oldalát mutatja meg. Eközben a Cistus Absolute (szuhar) fokozza a pörkölt kakaóbab illatát az alapillatban, érzéki balzsamos keretet biztosítva az illatnak, mely meleg eleganciát sugároz.

0808

2019. január 7.

Pár hete a fekete üvegesekre vagyok rákattanva, így őt is kipróbáltam, vonzott mert olyan masszív határozott külleme van, ezt vártam a beltartalomtól is de helyette kaptam egy Tom Tailor -Be mindful-t ,vele önmagában nincs bajom hisz a Jézuska is hozott egy ilyet a 8.5 éves lányomnak, aranyos bájos csajos az üvege azzal a cuki virággal külön zabálnivaló, finom diszkrét barackos virágos édes nedűvel töltve...épp neki való, ezért nem értem a bossék fekete üveg koncepcióját (sem) meg úgy egyáltalán. Ez az illatcsalád totál távol áll tőlem.
....amúgy jó... meg minden... finom is, barackos is, édes is .. semmi különös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 7.

....amúgy jó... meg minden... finom is, barackos is, édes is .. semmi különös.

Zsazsmazs

2018. november 19.

Ez lehetne a signature parfümöm, ha nem illana el kb fél óra múlva. Maga az illat fantasztikus! Az ára viszont borsos! Egyenlőre 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

lenochka

2018. június 7.

Beleszerettem ebbe az illatba. Nagyon nőies és érzéki. Az illat nem túl erős és nehéz. Nagyon tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.