Humanity

Ár:   350 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Humanity, Módosítva: 2016. január 2.

Kategória:   Egyéb

Megjelenés: Más néven C-vitamin. Fehér színű, szagtalan kristályos por.

Felhasználás: Kozmetikai készítmények összetevőjeként alkalmazható. C-vitamin felhasználásakor kerüljünk bármilyen fémmel való érintkezést.

Hatás: Öregedésgátló, antioxidáns hatóanyag, serkenti a kollagénképződést. Megelőzi a bőr elöregedését, a ráncok korai kialakulását, kijavítja a napozás és a különféle környezeti feltételek okozta károkat. Plusz ragyogást kölcsönöz az arcnak, természetes gyógyír a pigmentfoltokra. Erősíti az immunrendszert. Fontos szerepet játszik a csontok és porcok kötőszövetének felépítésében, valamint a vas hatékony felszívódásában.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid