Humanity

Ár:   630 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Humanity, Módosítva: 2015. december 1.

Kategória:   Egyéb

Származás: Termékünk az Európai Unióból származik. Az indiai citromfű nevéből eredően Indiában őshonos.

Megjelenés: Az indiai citromfű illóolaj színe a halványtól a narancssárgáig (vörösesbarnáig) terjed, illata friss, citromra emlékeztető.

Előállítás: Az indiai citromfű illóolaj az indiai citromfű felaprított, friss vagy fonnyasztott leveleiből (hajtásaiból) vízgőz-desztillációval nyerik ki, az illóolaj hozama: 0,5-0,8%.

Felhasználás: Az indiai citromfű illóolaj dezodorálószereknek és parfümöknek fontos alkotórészei. Külsőleg inhalálás, aromafürdők és masszázsok formájában alkalmazzák.

Hatás: Az indiai citromfű illóolaj fertőtlenítő, dezodoráló, nyugtató- idegrendszeri tonizáló, rovarriasztó, szélhajtó - emésztőrendszeri tonizáló, gyulladáscsökkentő és értágító. Megkönnyíti az ébren maradást, fokozza a koncentrációképességet. Erős antiszeptikus hatású. Lábgombásodás kezelésére, valamint lábizzadás mérséklésére is alkalmas. Megfázás esetén inhalálva enyhíti a kellemetlen tüneteket.

Illatanyagok: Cymbopogon Citratus Leaf Oil