Humanity

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Shasta603, Módosítva: 2018. október 5.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes, finomítatlan, adalékoktól mentes, prémium minőségű hidegensajtolt kelet-afrikai sheavaj.

Kellemes illatú, lágy, könnyen kenhető növényi vaj. Ránctalanító, hidratáló hatású kozmetikumok hatékony összetevője. Kedvelt a kozmetikai felhasználása, mert lágy az illata és kiváló a bőrre gyakorolt hatása.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Shasta603

2018. szeptember 14.

Nagy shea-ínyenc vagyok ... ;) Ez a CSODA egy lágy, enyhe kakaós-vajas illatú puha kence. Én önmagában, egy szilikon spatulával szoktam felhabosítani, úgy pillanatok alatt olvad a törölközőszáraz bőrön ... Kevésbé zsírosnak találom nyugat-afrikai társánál, hidratáló, gyulladáscsökkentő hatása ennek is remek. Próbáljátok ki bátran, én nagyon szeretem ....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 14.