Humanity

Ár:   1260 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Humanity, Módosítva: 2015. december 28.

Kategória:   Egyéb

Származás: A parlagi ligetszépe egy kis sárga vadvirág, ami valószínűleg Dél-Amerikából került északabbra, Kanada keleti partvidékére. Már az indiánok körében is népszerű volt.

Megjelenés: Sárgás-zöldes színű jellegzetes illatú folyadék.

Előállítás: A parlagi ligetszépe növény fekete magjából sajtolással készült olaj.

Felhasználás: Test- és arcápoló krémekbe keverve, vagy vizes kézzel töményen a bőrbe masszírozva rendkívül hamar beszívódik, bőrünk bársonyosan selymes és friss lesz a használata után.

Hatás: Egészségi problémák kezelésére javasolt. Bőrfiatalító, gyulladás gátló, ekcéma és bőrallergia ellenes. Kiválóan használható a csecsemőápolás terén is (ekcéma, pelenkakiütés, sömör). Véd a szívbetegségek, agyvérzés, magas vérnyomás és elhízás ellen. Mérsékli a vérrögök képződésének esélyét, fokozza az immunrendszer teljesítőképességét és javítja az agyfunkciókat.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil