Humanity

Ár:   650 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Humanity, Módosítva: 2015. december 28.

Kategória:   Egyéb

Származás: A mandula őshazája Nyugat-, Közép- és Kelet-Ázsia.

Megjelenés: Halvány sárgás színű tiszta átlátszó folyadék, jellegzetes olajos szaggal.

Előállítás: Kizárólag egész szemű mandulamagokból sajtolással nyerik.

Felhasználás: Bőrápolószerként csecsemőknél és gyermekeknél egyaránt használható. Fontos alapolaja számos masszázsolajnak és kozmetikai készítménynek, és önmagában is használható valamennyi bőrtípus kezelésére. Más, sajátos összetételű és hatású zsíros olajokkal (pl. jojoba, búzacsíra, makadámdió) jól keverhető. Ez utóbbiakból rendszerint 10-20%-nyit adnak az alapolajként használt mandulaolajhoz.

Hatás: Kiválóan használható ekcémás bőr gyógyításánál. Enyhíti a viszketést, a bőr ingerlékenységét és a gyulladásokat, ezen kívül megnyugtatja, puhábbá, simábbá teszi a bőrt. Puhítja a könyökökön, a sarkokon, a talpakon megkeményedett bőrt, visszaadja annak rugalmasságát is, az öregedési folyamatokat is lassítja.

Fancsaaa

2019. december 3.

Szuper!!!
Nincs tolakodó illat, nem hagy zsíros bőrérzetet és babamasszírozásra is tökéletes lesz, illetve fürdővízbe is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 3.

Szuper!!!

kispajkos

2017. december 5.

Eddig más márka mandulaolaját használtam, de ez is tökéletes, jó minőségű és nagyon kedvező az ára. Baba bőrápolónak szuper, fürdés után kenem vele a kisfiam bőrét, ami a téli időszakban hajlamos a kiszáradásra. Egyedül a csomagolás nem túl praktikus, nincs cseppentő az üvegen, vigyázni kell nehogy kiboruljon, illetve hogy ne öntsek túl nagy mennyiséget belőle. Újravevős termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 5.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil